Oblečenie F&F aj v tvojom meste

Možno hľadáš nového predajcu oblečenia, u ktorého nakúpiš všetko pre seba aj najbližších. Ak ti zároveň ponúkne možnosť navštevovať predajňu v tvojom meste, potom nemáš čo riešiť. Svoje o tom vedia zákazníci F&F, ktorá je známa tým, že klientov zásobuje na každom rohu.

V Anglicku poznali recept na výrobu neodolateľných kúskov oblečenia odjakživa. Verne sa tejto tradície držia aj výrobcovia módy F&F, ktorá sa už 17.rok stará o oživenie šatníkov u miliónov ľudí v desiatkach krajín. S najnovšími kolekciami sa môžeš kedykoľvek oboznámiť aj ty a čo je najlepšie, nemusíš pre to spraviť skoro nič.

F&F –elegancia pre všetky ročníky

F&F oblečenieF&F móda Svieža letná móda do horúcich dní, hrejivé zimné kabáty z najlepších materiálov, elegancia na slávnostné účely aj komfort na bežné nosenie. To všetko pre dámy, pánov aj deti bez ohľadu na to, do ktorej vekovej kategórie spadáš. Aby si v tom mala lepší prehľad, tvoj nový predajca ti pripravil 5 kategórií, v ktorých nájdeš presne to, čo hľadáš.

F&F Black – vkusné formálne modely na spoločenské udalosti

F&F Basics – sortiment na každodenné bežné nosenie vonku

F&F Blue – denim alebo elegancia v znamení rifľových materiálov

F&F True – výber oblečenia v nadrozmerných veľkostiach

F&F Kids a F&F Baby – exkluzívne kúsky pre deti do 10 rokov

Oblečenie F&F nájdeš v každom Tescu

F&F logoRozmanitosť a vkusná elegancia nie je všetko, pretože pri nákupoch túžiš ušetriť. A to nielen peniaze, ale takisto čo najviac času. Značka patrí pod krídla Tesca, takže exkluzívnu módu tohto výrobcu nájdeš v každom hypermarkete. Vďaka tomu sa za nákupmi nemusíš presúvať z predajne do predajne, čím získaš ďalší voľný čas. Ten môžeš využiť na niečo, čo ťa napĺňa a popritom už budeš nahodená v novom F&F outfite.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená