Logo PromodFrancúzsko je známe svojim vkusom pre eleganciu a miestni dizajnéri patria jednoznačne medzi tých najlepších na svete. Platí to aj o módnych návrhároch pracujúcich pod krídlami svetoznámej značky Promod, ktorá prináša unikátny módny sortiment ladený do francúzskeho štýlu a priaznivcom elegantného oblečenia dáva skvelú možnosť obliecť sa do neodolateľnej krásy a harmónie.

Promod tvorí trendy

Majitelia máloktorej módnej spoločnosti si môžu povedať, že vo veľkej miere dokážu určovať aktuálne trendy. Promod je nepochybne jednou z nich a na základe svojich sviežich produktov sa dokáže v mnohých prípadoch stať zdrojom inšpirácie pre ostatných. Mnohé menšie značky pôsobiace nielen v krajine galského kohúta sa pri výrobe inšpirujú práve modelmi od Promod-u, čo takisto dokazuje jeho silu v danej oblasti.

Pestrá ponuka pre dámy aj pánov

oblečenie PromodFrancúzska móda je dosť žiadaná a vedenie Promod-u dokázalo vycítiť záujem zákazníkov o elegantné produkty z rôznych kategórií. Na základe toho je sortiment rozdelený na dámsku a pánsku módu, pričom ani v jednej nechýbajú všetky prvky oblečenia. Ponuka produktov je plná farieb, materiálov aj dizajnových prevedení, takže určite si dokáže vybrať každý, kto má kladný vzťah k čaru francúzskej zmyselnosti.

Viac ako 1000 predajní

Produkty od výrobcu Promod môžu zákazníci nakupovať v rôznych krajinách sveta. Vedenie celkovo prevádzkuje viac ako 1000 predajní, čo firmu zaraďuje vôbec k najväčším módnym spoločnostiam sveta. Značka sa dokázala presadiť vo viacerých regiónoch a v súčasnosti tak môžeme tento originálny sortiment zahliadnuť takmer všade. Nosí sa na plážach, v parkoch, v obchodných centrách, v kaviarňach a je ideálny tak na bežné nosenie ako aj na spoločenské udalosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *