Francúzi ukazujú svoju silu na módnom trhu tým najlepším spôsobom, ktorý ich nielen predáva, ale takisto dostáva do sŕdc vášnivých fanúšikov módy. Tvoje poznatky o svete odevných hráčov sú skvelé, takže dobre poznáš najslávnejšie francúzske značky, ktoré ťa dokázali vždy očariť svojim citom pre vkus. Spomedzi viacerých známych výrobcov tvojej pozornosti určite neunikla ani spoločnosť Promod, ktorá sa do povedomia ľudí dokázala zapísať svojim jedinečným poňatím návrhárskej práce. My ti však túto značku priblížime ešte viac, pretože jej miesto v odevnej brandži je predsa len jedinečné.

Promod logo Písal sa rok 1975, keď bol pod logom Promod otvorený prvý francúzsky butik so štýlovou dámskou módou. Netrvalo dlho a renomé značky sa vďaka vkusným návrhom a vysokej kvalite produktov rozšírilo do celej krajiny. Popularita kreatívnej práce špičkových návrhárov bola oceňovaná na každom kroku a expanzia siete značkových obchodov pokračovala aj za hranice. Zakladatelia snáď ani sami netušili, že ich práca sa dostane do desiatok krajín po celom svete a exkluzívne modely sa budú predávať vo viac ako 700 predajniach. A to určite nie je koniec, pretože spoločnosť hlási otvorenie ďalších nových butikov, čo jej opäť pridá na sláve. A aby toho nebolo málo, nezabúdajme na vychytaný eshop, ktorý dodáva sortiment do predajní po celej Európe.

Okús príťažlivosť Promod módy

oblečenie PromodMajitelia svetoznámej značky si vždy zakladali na výnimočnosti svojich produktov, takže hľadať nejaké kópie celosvetových hitov by bolo viac menej zbytočné. Isté vplyvy aktuálnych trendov môžeme pri niektorých modeloch zachytiť, no tie nemôžu ovplyvniť tvoj názor na to, že Promod vsádza na autentické návrhy a na módny trh sa snaží vnášať svoje vlastné ja. Tento prístup sa jednoznačne osvedčil ako správny, čo môžeš pri nosení atraktívneho oblečenia od francúzskych umelcov potvrdiť sama. Kreatívne vzory, harmonické zladenie najjemnejších farieb a hebkosť prvotriednych materiálov sú určite dostatočným lákadlom pre tvoju návštevu obchodu Promod. Avšak máme pre teba ešte lepšiu správu, ktorou je príležitosť nakupovať na eshope, kde toho nájdeš podstatne viac.

Najväčší výber na eshope Promod

Keď už predávať online, tak potom na úrovni. Tohto motta sa držia aj vo vedení Promodu, ktoré dávno pochopilo metódy ako nemať eshop len na okrasu a využívať ho viac ako len na reklamu. Pri tejto značke ťa čaká skutočný online obchod, ktorý sa nebojí skúsiť inovatívne postupy a risknúť tvoju priazeň. Pri prezeraní jednotlivých kategórií ostaneš natoľko očarená pestrou ponukou najkrajších modelov, že len ťažko by si z eshopu odišla bez skontrolovania všetkých dámskych aj pánskych produktov vrátane obuvi. Je to práve eshop, kde o značke Promod a jeho sortimente nájdeš to najpodstatnejšie, čo ťa k opakovaným návštevám tohto virtuálneho obchodu plného najpríťažlivejších noviniek zavedie opäť.

Online nákup pre pohodlných

Promod oblečeniePrevádzkovanie eshopu má viacero výhod, ktoré ako zákazníčka uprednostňujúca pohodlný nákup z domu oceníš, takže Promod spravil otvorením online obchodu veľký krok vedúci k získaniu ďalších priaznivcov. Z osobnej skúsenosti môžeš potvrdiť, že aj keď nenakupuješ na internete, návšteva eshopu ti pomáha pri sledovaní nových kolekcií, aby si do obchodu šla rovno pripravená. Takisto sa okamžite dozvieš aj o otváraní nových predajní a organizovaní mediálnych kampaní, no najviac ťa poteší možnosť zistiť vopred termín nejakého výpredaju, vďaka čomu budeš kupovať zľavnený tovar medzi prvými a ušetrené peniaze budeš mať na ďalšie nové modely. Tak prečo nevyužiť výhody online obchodu a nevstúpiť priamo do sveta Promod a jeho elegancie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *