Victoria’s Secret Slovensko

Pri každom návrhu spodného prádla platia isté pravidlá, ktoré musia dizajnéri poctivo dodržiavať. V opačnom prípade by utrpela kvalita produktov a zákazníčky by stratili záujem o daného výrobcu. Práve to je dôvodom, prečo v tejto brandži dokážu uspieť len tí najlepší a medzi elitou nechýba ani svetoznáma americká značka Victoria's Secret. Tá našla správny spôsob ako ťa osloviť a dnes takisto rada navštevuješ slovenské predajne tohto slávneho výrobcu.

Victoria's Secret logo   Komfort pri nosení, hebké a kvalitné materiály, vábivý dizajn a hlavne zdraviu nezávadné spracovanie. Presne túto kombináciu hľadáš pri výbere svojho obľúbeného spodného prádla, na základe čoho sa snažíš nakúpiť modely, ktoré navyše vystihnú tvoj vkus. Ponuka trhu je dosť pestrá, no nie každý predajca ti dokáže ponúknuť modely podľa tvojich predstáv. To ale nie je problém, pretože slovenské predajne prestížnej americkej značky Victoria's Secret ti určite ulahodia.

 Príbeh vzniku Victoria's Secret

Victoria's Secret oblečenieSlávna spoločnosť z Kalifornie pôsobí v oblasti módy už necelých 40 rokov a hneď po jej založení si získala patričný rešpekt. Americkí konkurenti sledovali úspešný príbeh predajcu, ktorý vstúpil na trh za účelom pohodového predaja originálneho spodného prádla pre dámy a mohli sa inšpirovať jeho šikovnou stratégiou. Sám zakladateľ Roy Raymond sa vraj nechal počuť, že pri kúpe prádla pre manželku sa necítil príjemne, tak chcel pánom s podobnými pocitmi umožniť presný opak a rozhodol sa pre otvorenie vlastného obchodu. Predaj následne doplnil katalógovou ponukou a páni začali nakupovať prádlo pre svoje partnerky s radosťou.

 Exkluzívne prádlo vo Victoria's Secret

Victoria's Secret kolekciaRýchly úspech prádla od Victoria's Secret na seba nenechal dlho čakať, pretože navrhované modely boli doslova ideálom na trhu s týmto intímnym sortimentom. Raymondovi sa nielenže podarilo splniť cieľ a ponúknuť komfortnejšie podmienky pri nakupovaní, jeho nové kolekcie sa začali predávať rýchlejšie ako tie z konkurenčných spoločností. To dávalo jeho tímu veľkú motiváciu pridať a do predajní Victoria's Secret sa dostávali ďalšie exkluzívne modely známe svojim originálnym vzhľadom a najvyššími kvalitatívnymi vlastnosťami.

Victoria's Secret s bohatou ponukou

Victoria's Secret PinkExpanzia úspešnej značky prišla už po niekoľkých rokoch po založení. Jej rozšíreniu do sveta pomohlo odkúpenie značky spoločnosťou The Limited, ktorej vedenie ešte doplnilo sortiment ďalším tovarom a značka prenikajúca do najväčších obchodných centier v metropolách USA a Európy sa stala kompletnou predajňou oblečenia a módnych doplnkov pre dámy. Aktuálne v nich nenájdeš len komfortné spodné prádlo, elegantné druhy oblečenia či dokonca športovo ladenú módu predávanú v kategórií Victoria's Secret Pink. Súčasťou predajní sú kozmetické prípravky, ktoré si môžeš dokúpiť k oblečeniu a nezabúdaj ani na značkové parfumy, pretože výrobca ich predstavil už viac ako sto, takže štedrá ponuka každého sortimentu určite poteší.

 Vstúp do Victoria's Secret Slovensko

Najväčší americký predajca spodného prádla zavítal aj do krajín, v ktorých žijú zákazníčky s vysokými nárokmi. Jednou z nich je Slovensko, ktoré je známe špeciálnymi požiadavkami na vkusnú módu a od predajcov chce to najlepšie. Vďaka medzinárodnej expanzii spoločnosti Victoria's Secret sa nemusíš spoliehať len na priemer a kľudne môžeš nakupovať rovno v tom najvyššom leveli. Stačí vstúpiť do priestoru ktoréhokoľvek slovenského obchodu a nechať sa inšpirovať krásou vrcholovej módy zo zámoria. A možnosť nakupovať exkluzívny sortiment využiješ na celom Slovensku, pretože predajne sú v niekoľkých mestách od Prešova a Košíc až po Bratislavu.

1 Komentár
  1. Tatiana píše

    Prosim vas, zaslite mi adresy predajni Victoria secret na Slovensku.
    Vopred vam dakujem, T.K.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená