Next

Medzi aktuálne pôsobiacimi značkami, ktoré udávajú najnovšie trendy v oblasti módy, je niekoľko spoločností z Veľkej Británie. Tie si dokázali vybudovať dosť zvučné meno aj napriek mnohým predsudkom a dnes sú nielenže elitou v západoeurópskom regióne, ale získavajú čoraz väčší vplyv po celom kontinente. Niektoré sa dokonca presadili aj na trhoch v iných častiach sveta nabitých početnou konkurenciou, čo jasne dokazuje ich silu. Takýchto úspešných britských predajcov síce nie je veľa, no o to je ich ponúkaná kvalita vyššia a prínos pre celosvetový módny trh významnejší. A ak nemáme zabudnúť na tých najlepších, potom si musíme predstaviť spoločnosť Next, ktorá už dokázala snáď všetko.

Next logo Dvojica Joseph Hepworth so synom žijúca v anglickom meste Leeds sa s obľubou venovala dizajnu a výrobe rôznych kúskov oblečenia. Keďže ich práca sa často stretávala s pozitívnymi ohlasmi doma aj v okolitých anglických lokalitách, šikovná dvojka sa rozhodla založiť svoju vlastnú spoločnosť zameranú na módne návrhy a ich následnú výrobu. Takto vlastne vznikla značka Next, ktorá sa na začiatku ešte nevenovala prevádzkovaniu obchodu, no po čase prišlo aj to. Po 18 rokoch od založenia značky sa otvoril prvý obchod s produktmi pre dámy a o dva roky neskôr sa do predaja začal dostávať štýlový pánsky sortiment obohatený netradičnými prvkami. Originálne návrhy nových kolekcií a dobrá predajná stratégia sa okamžite osvedčili a cesta spoločnosti Next na vrchol britského sveta módy sa mohla začať. Odvtedy je značka známa aj za hranicami a jej meno sa dostalo až k tebe s cieľom vtiahnuť ťa do priestoru tých najvkusnejších modelov a obliecť ťa podľa najnovších trendov.

Next je najväčším britským predajcom

Next oblečenieZnáma spoločnosť, ktorá dnes riadi svoju rozsiahlu predajnú sieť z centrály v meste Enderby, sa už dávnejšie stala jednou z najúspešnejších značiek na Britských ostrovoch. Svoj podiel na domácom trhu poctivo zvyšovala, až si vybudovala pomerne výrazný vplyv, čoho dôkazom sú vysoké obraty, milióny spokojných zákazníkov a viac ako štyristo predajní prevádzkovaných v rôznych kútoch krajiny. Tým však úspech svetoznámej značky nekončí, čo len potvrdzuje jej výraznú dominanciu medzi elitou najlepších módnych hráčov. Po zdolaní trhu v Británií sa vedenie rozhodlo šíriť svoju módu aj za hranice, čoho výsledkom bolo otvorenie niekoľkých desiatok európskych obchodov a začiatok pôsobenia v Ázií. Budovanie takejto predajnej siete si nedovolí každá značka, takže preto sa môže vedenie spoločnosti Next tešiť zo svojej práce a s radosťou zbierať bohatú úrodu.

Móda od Next pre náročných zákazníkov

Next módaPodstata celého úspechu spočíva v aplikovaní správnej stratégie, ktorá sa vo svete módy spája najmä s dôrazom na dizajn, kvalitu a komfort. K tomu si pripočítaj výhodné ceny a spôsob ako dosiahnuť vytýčené ciele sa zdá celkom jednoduchý. Opak je pravdou, pretože uvedenie tejto stratégie do praxe si vyžaduje náročnú prácu spojenú s množstvom vynaloženého času a úsilia. Ak vezmeš do úvahy, že tvoje nároky ako zákazníčky sú stále väčšie a od predajcov očakávaš vždy niečo jedinečné, čo bude navyše ponúkať super kvalitu a maximálny komfort pri nosení, potom uznáš, že osloviť dnešných zákazníkov vo veľkom sa podarí len najlepším. Vzhľadom na dosiahnuté úspechy je jasné, že majitelia britskej značky túto úlohu zvládli na výbornú a dnes dokážu svoju prácu úspešne predávať napriek stále väčším nárokom klientov. Aj preto môžeme povedať, že Next ako značka spĺňa všetky predpoklady na serióznu odevnú spoločnosť ponúkajúcu moderné oblečenie pre dámy, pánov a najmenších zákazníkov, pričom nezabúda prikladať dôraz na najvyššiu kvalitu a trvácnosť každého predávaného produktu.

Dizajn s citom pre detail

Next kolekciaObrovský záujem o štýlové produkty tohto lídra v maloobchodnom predaji módy nie je vôbec náhodný, pretože sortiment danej značky ti dokáže priniesť jedinečný dizajn, ktorý hľadáš aj ty. Predajca sa špecializuje na tvorbu najnovších kolekcií inšpirovaných aktuálnymi trendmi z celého sveta, takže dopyt po jednotlivých modeloch je pochopiteľný. Značka Next je známa svojim výnimočným štýlom, ktorý sa trochu vymyká tradičnému britskému vkusu, no práve takéto svojské poňatie dizajnérskej práce je medzi tamojšími zákazníkmi žiadané. Avšak nie sú to len Briti, ktorí vedia oceniť cit pre detail slávnych návrhárov, pretože predajne Next sú plné aj v ďalších krajinách vrátane Slovenska, čo môžeš sama potvrdiť. Niet sa čo čudovať, ponuka predajcu je pestrá, ceny sú viac než rozumné a o komforte produktov ani nemusíme hovoriť.

V Next nájdeš prestížne značky

Elegantná britská móda ťa určite nenechala chladnou a minimálne si sa išla pozrieť buď do predajne alebo si skontrolovala aspoň ponuku na eshope. Ak si bola pozorná a všímala si celý sortiment, potom tvojej pozornosti nemohlo ujsť, že Next nepredáva len vlastné produkty, ale spolupracuje s tými najprestížnejšími značkami. Jednotlivé modely a imidžové doplnky od výrobcov ako Nike, Adidas, Replay, Roxy, Calvin Klein a ďalších ti dajú ešte lepšiu možnosť vybrať si podľa vkusu a zvoliť si oblečenie na rôzne účely od športu po noblesné spoločenské slávnosti. Dohody vedenia Next s ďalšími slávnymi spoločnosťami pôsobiacimi na módnom trhu priniesli aj spoluprácu s najznámejšími návrhármi, ktorí už majú niečo za sebou. Stačí si kúpiť akýkoľvek z ponúkaných produktov a možno aj v tvojom šatníku budeš mať niektorý exkluzívny model navrhnutý menami ako Yasmin Le Bon, Paul Sculfor alebo Noémie Lenoir.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená