Možno si tiež milovníčkou sviežej módy, ktorej štýl žiari dynamickými farbami a dokáže ťa unášať na vlnách kreativity a moderných prvkov. Rada sa obliekaš v súlade s novými trendmi, v rytme ktorých kráčaš pomedzi davy a rozdávaš sebavedomie celému okoliu. Potom máš skvelý vkus a dokážeš oceniť návrhy úspešných módnych spoločností, ktoré prišli na Slovensko búrať stereotyp a oživiť imidž tvojich krajanov. Preto by v tvojom šatníku plnom najlepších kúskov nemali chýbať vášnivé modely od značky Stradivarius.

Stradivarius logoStradivarius je mladou južanskou značkou, ktorá vstúpila na trh len v 90.rokoch minulého storočia. Jej cieľom bolo priniesť do predaja moderné prvky v podobe rôznych netradičných kombinácií farieb a motívov, čím by upútala najmä mladšie ročníky. Majiteľom sa ich zámer podarilo splniť veľmi rýchlo a ulice európskych miest sa začali zapĺňať ľuďmi nahodenými v nekonvenčnom štýle s dôrazom na optimistickejší výraz imidžu. Vďaka atraktívnej móde s osobitým mladistvým nádychom si značka získavala stále viac prívržencov a netrvalo dlho, aby jej predajná sieť expandovala do ďalších krajín s hojným počtom priaznivcov.

Stradivarius prichádza na slovenský trh

Stradivarius oblečenieSúčasťou rozsiahlej expanzie spoločnosti na začiatku tohto storočia sa stalo otváranie nových predajní v strednej a východnej Európe. Keďže Slovensko je známe ako krajina s obrovským záujmom o špičkovú módu a moderný štýl obliekania, Stradivarius sa rozhodol vstúpiť aj na náš trh. Značka už vtedy patrila do nadnárodnej obchodnej skupiny Inditex, ktorá má s týmto špecifickým regiónom bohaté skúsenosti, takže majitelia vedeli, čím vzbudia tvoju pozornosť a prilákajú ťa do obchodov Stradivarius. Tie sú u nás prevádzkované už nejaký čas, takže pre teba je to skvelá možnosť ako si vybrať nejaké príťažlivé produkty z pestrej ponuky štýlových kolekcií. Už teraz si začni upratovať v šatníku, pretože po návšteve predajne Stradivarius ho čaká bohatá dávka nového oblečenia, ktoré bude potrebovať svoje špeciálne miesto.

Doplň šatník vkusnou módou Stradivarius

Ak už teda existuje príležitosť nakupovať v obchodoch Stradivarius aj na Slovensku, prečo by si ju nevyužila naplno. Tvoj šatník možno potrebuje doplniť viacerými vkusnými novinkami, vďaka ktorým oživíš jeho výbavu a zásobíš sa originálnymi modelmi na rôzne účely. Každá z predajní ti ponúka jedinečnú možnosť ako obohatiť svoju zbierku oblečenia pestrými top produktmi, ktoré zdobí exkluzívny dizajn plný inovatívnych dizajnových prevedení. Nemusíš vsádzať na všednú eleganciu, ktorá je na trhu desiatky rokov a stále prináša tú istú nudu, ani na extrovertnú urban módu, ktorú nevyužiješ nikdy okrem párty. Stradivarius ti dáva šancu ísť zlatou strednou cestou a konečne nájsť niečo jedinečné, čo sa hodí na každú udalosť bez toho, aby si bola na smiech. Avšak nečakaj žiadny šedý priemer, pretože návrhy daných modelov dokážu maximálne zapôsobiť a pritiahnuť pohľady okolia.

Stradivarius Slovensko pre všetky ženy

 Stradivarius kolekciaSortiment predávaný v slovenských pobočkách sa vyznačuje bohatým výberom, čo umožňuje záujem vedenia o neustále dopĺňanie ponuky najnovšími produktmi. Príchod nových kolekcií prebieha vo vysokom tempe, vďaka čomu zdobia regály predajní rôzne typy modelov. Pestrý výber pozostáva z viacerých materiálov, ktoré dávajú dizajnérom ideálnu možnosť navrhovať tovar pre každé ročné obdobie. To však nie je všetko, pretože rozmanitosť ponuky prináša aj šancu vybrať si bez ohľadu na vek a záujmy, takže nakupovať čerstvé novinky Stradivarius môžeš za každých okolností. K výnimočnému dizajnu a pestrej ponuke si navyše pripočítaj najvyššiu kvalitatívnu úroveň a o motiváciu vstúpiť do priestoru tohto veľkého predajcu máš postarané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *