Stradivarius

Stradivarius SKMnoho mladých odevných značiek pôsobí na módnom trhu len niekoľko rokov, no krátke pôsobenie nie je žiadnou prekážkou k úspešnému rozširovaniu ich predajnej siete. Ak dokáže daný predajca prísť s kvalitnými a elegantnými módnymi produktmi a pozná spôsob ako si získať záujem zákazníkov, potom mu nebude robiť žiadny problém presadiť sa medzi širokou konkurenciou známych výrobcov bez ohľadu na skúsenosti a históriu značky. To sa podarilo aj spoločnosti Stradivarius, ktorá vsadila na originalitu a kreatívny dizajn a práve vďaka tejto stratégií dokázali majitelia značky osloviť mnohopočetné skupiny zákazníkov vo viacerých krajinách.

Stradivarius prichádza zo Španielska

Pojem Stradivarius je vo svete dosť známy, no aj napriek vysokej popularite tejto značky si ju mnohí môžu mylne spájať s výrobou exkluzívnych modelov huslí. To je však úplne iná kapitola, ktorá s módou nijako nesúvisí a milovníkom štýlového oblečenia nehovorí toľko ako samotný názov Stradivarius. Ten označuje úspešnú odevnú spoločnosť zo Španielska, ktorá je od roku 1999 súčasťou nadnárodnej skupiny Inditex zameranej na spájanie najkvalitnejších výrobcov textilných produktov do jednej veľkej módnej rodiny. Práve Stradivarius má v tejto skupine špeciálne miesto a popri prestížnych značkách ako Zara, Pull & Bear alebo Bershka reprezentuje jedinečný štýl pre rôzne skupiny zákazníkov. Značka bola založená v roku 1994, najprv ako nezávislá spoločnosť, no jej úspech oslovil práve vedenie Inditexu, na základe čoho sa začala ich vzájomná spolupráca. Tá dizajnérom pracujúcim pod krídlami Stradivarius pomohla ešte viac a v súčasnosti siaha pôsobnosť slávneho španielskeho hráča zameraného na výrobu dámskej módy do celej Európy.

Móda plná rytmu a dynamiky

Dynamický prístup pri hľadaní inšpirácie, správny rytmus v tvorbe nových kolekcií a nádych osviežujúceho dizajnu, s ktorým ostanete navždy mladá, aj takto sa dá jednoducho vystihnúť móda prichádzajúca z dielne Stradivarius. Rytmus a dynamika sú typické pre temperamentné a vášnivé povahy Španielov, no dnes ich vyhľadávajú vo všetkých európskych krajinách, čo má takisto vplyv na rastúcu popularitu produktov od tohto módneho výrobcu. Orientáciu na tieto vlastnosti potvrdzuje samotné logo, v ktorom nájdeme husľový kľúč ako hlavný symbol rytmického ponímania módy. Na základe toho je jasné, že Stradivarius sa k tejto práci stavia ako k umeniu a vsádza na jedinečnosť a originalitu, ktorá je v oblasti hudby a umeleckej práce tým najžiadanejším atribútom. Aj preto sa špičkoví dizajnéri zodpovední za tvorbu návrhov jednotlivých modelov nechajú radi unášať fantáziou a do sveta módy vnášajú potrebnú dávku inovácie, ktorá obohatí každý šatník.

Oblečenie Stradivarius

Kreatívne návrhy pre všetky dámy

Predstavitelia mnohých značiek špecializujúcich sa na dámsku módu si vyberajú konkrétne skupiny žien, pre ktoré následne vytvárajú vhodné návrhy. Kritériom pre takýto výber môže byť napríklad veková kategória alebo účel nosenia oblečenia. V takýchto prípadoch sa veľmi nedá hovoriť o univerzálnom sortimente, ktorý dokáže ulahodiť všetkým ženám bez ohľadu na vek, národnosť, záujmy alebo spoločenské postavenie. Stradivarius takýto „obmedzujúci“ prístup vyslovene odmieta a jeho cieľom je vychádzať svojim zákazníčkam v ústrety aj tým, že neustále obohacujú ponuku predávaného sortimentu o produkty v rôznych prevedeniach. To umožňuje vytvárať stále nové návrhy, ktoré sú inšpirované aktuálnymi trendami a práve pre Stradivarius je typické, že módne štýly prezentované na prehliadkach, sú už o niekoľko dní zakomponované v najnovšom tovare ich predajní. Svieži a kreatívny dizajn, ktorý prináša nekonvenčné modely s výrazným vplyvom moderného mestského štýlu pre mladých, nájdeme v každom jednom obchode tejto značky.

Spoznajte Stradivarius v Bratislave

Výrazný úspech značky Stradivarius nemohol ostať oslavovaný len na domácej španielskej pôde a netrvalo vôbec dlho, kým sa majitelia odhodlali na rozšírenie svojej predajnej siete aj za hranice. Aj napriek krátkej 21-ročnej existencii značky dnes nájdeme predajne Stradivarius v takmer 50 krajinách, pričom ich počet už dávnejšie presiahol 600. Tieto čísla hovoria sami za seba a dávajú nám jasne najavo, že pojem Stradivarius má v oblasti módy silné renomé a môže sa rovnať tým najslávnejším predajcom. Bola by škoda, ak by sa k dynamickej móde s vášnivým južanským temperamentom nedostali aj slovenskí milovníci dobrého vkusu, no to sa našťastie nestalo a Stradivarius myslel aj na naše zákazníčky. V Bratislave, tunajšom centre módy, tak nájdeme hneď dve značkové obchody ponúkajúce sviežu mestskú módu pre všetky typy žien. Obchodné centrá AvionAupark hostia elegantne ozdobené predajne, v ktorých si prídu na svoje dámy milujúce širokú rozmanitosť farieb a materiálov, netradičné kombinácie aj odvážnu eleganciu, ktorá popiera zaužívané pravidlá stereotypného obliekania. Stradivarius Bratislava, to nie sú len tričká, nohavice, bundy alebo svetre. Ponuku oboch predajní dopĺňajú najkrajšie modely komfortnej obuvi a ďalších módnych doplnkov ako šatky či čiapky. Tešte sa aj na pôvabnú bižutériu, ktorá sa hodí k zakúpeným modelom oblečenia a spestrí celkový imidž vyjadrujúci jedinečnosť Vašej charizmy. V predajniach Stradivarius nájde každý to, čo už dlho hľadá, takže neváhajte a nechajte sa unášať tým najkrajším rytmom harmonicky zladených variácií a súzvuku farebných odtieňov žiariacich vášňou, odvahou a sebavedomím.

 

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená