Pimkie SKKvalitným módnym spoločnostiam netreba veľkú reklamu ani drahé marketingové kampane so slávnymi celebritami. Vizitkou ich dobre odvedenej práce sú elegantné kolekcie udávajúce najnovšie trendy, ktoré si dokážu bez problémov získať srdcia vášnivých priaznivcov módy. Je to samotný dizajn, vysoká kvalitatívna úroveň produktov a rozumné ceny, vďaka ktorým sa mnohým značkám pomerne dobre darí a pozornosť nových zákazníkov dokážu vzbudiť aj bez rozsiahleho marketingu. Svoje o tom vedia aj predstavitelia známeho módneho domu Pimkie, ktorí sa dokázali dostať medzi elitu práve zvýšením dôrazu na kvalitu a originalitu produktov.

Francúzi poznajú tajomstvo elegancie

Spoločnosť Pimkie prichádza so svojimi originálnymi produktmi priamo z kolísky elegantnej módy. Francúzskych návrhárov vždycky spájal vynikajúci cit pre detail a schopnosť vystihnúť vkus zákazníkov, ktorú vedeli následne preniesť aj do dizajnu oblečenia a tým zaujať zmysly každého milovníka tradičnej domácej módy. Inak tomu nie je ani v prípade tvorcov nových kolekcií značky Pimkie, ktorých prácu zdobí spomínaný zvýšený dôraz na originalitu a tá sa potom môže stať základom vznikajúcich návrhov. Výsledkom sú série najnovších kolekcií prinášajúcich elegantné modely s tradičným francúzskym rukopisom, ktorý je ešte doplnený modernými prvkami inšpirovanými aktuálnymi svetovými trendami. Vďaka tomuto prístupu môžu dizajnéri nájsť správny recept na eleganciu, ktorá sa v spojitosti s použitím kvalitných materiálov stáva pilierom úspechu.

Pimkie je značkou mladých

oblečenie Pimkie

Vedenie Pimkie vsadilo na svojskú obchodnú stratégiu už pri svojom vzniku v roku 1975 a tá sa na základe doterajších výsledkov osvedčila ako správna. Cieľom majiteľov bolo pripraviť štýlové kolekcie pre mladých ľudí, ktorých charakterizuje bezprostrednosť a pozitívny vzťah k moderným trendom. Samotná výroba sa jasne zamerala na ženské pohlavie, pričom vedenie prišlo s ešte viac špecifickým prístupom a za cieľovú skupinu zákazníčok si zvolilo dievčatá vo veku od 15 do 25 rokov. Táto stratégia stať sa značkou mladých žien sa okamžite stretla s pozitívnou odozvou a úspech slávi dodnes, takže predstavitelia spoločnosti v nej pokračujú. Aj to je dôvod, prečo sa v obchodoch Pimkie môžeme stretávať s vkusnými urban modelmi, ktoré dýchajú sviežosťou a ponúkajú nenapodobiteľný štýl určený pre mladú generáciu.

Štýlové dámske kolekcie

Nie sú to len mladé dámy v spomínanej vekovej kategórií, ktoré vyhľadávajú predajne značky Pimkie. Návrhári pracujúci pre túto spoločnosť dokážu pri tvorbe každej jednej kolekcie prísť s niečím novým, čo rovnako vzbudzuje pozornosť žien vo vyššom veku bez toho, aby nosenie týchto modelov pôsobilo neprirodzene. Štýlové dámske kolekcie od Pimkie sú proste zárukou jedinečného dizajnu, ktorý sa hodí na rôzne udalosti v rôznom type prostredia. Táto flexibilita spĺňa predpoklady na rozmanitý a široko dostupný sortiment, ktorý pomáha každej odevnej značke dostať sa na výslnie. A návrhári originálnych dámskych kolekcií Pimkie to okamžite pochopili, vďaka čomu môže spoločnosť rozširovať svoj predaj.

Slováci majú Pimkie radi

Francúzska móda má početné skupiny priaznivcov v rôznych častiach Európy a práve to je hlavným dôvodom, prečo sa majitelia značky rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie aj za hranice. Na domáci úspech nečakali dlho a tak skúsili osloviť zákazníčky v iných krajinách. To sa už po krátkom čase ukázalo ako správny krok a značka sa stala žiadaná aj mimo Francúzska. Jej pôsobenie sa dostalo do strednej Európy a dnes má Pimkie predajne vrátane online obchodov hneď v niekoľkých krajinách. Výnimkou nie je ani Slovensko, ktoré je známe dosť náročným vkusom zákazníkov, no zdá sa, že ponuka tohto hráča našim spotrebiteľom celkom ulahodila. Záujem o nové produkty rastie a predajne lokalizované v bratislavských nákupných centrách vítajú stále väčšie počty kupujúcich aj napriek bohatej konkurencii najslávnejších predajcov. Dokonca sa odhaduje, že v prepočte na počet obyvateľov sa u nás produkty Pimkie predávajú viac ako v susednom Česku. To by mohlo byť dobrým signálom do Francúzska, aby skúsili pouvažovať nad otvorením ďalších obchodov a predajnú sieť Pimkie Slovensko opäť rozšíriť.

Pimkie nie je len oblečenie

Ako je už pri najlepších módnych značkách zvykom, v ich predajniach nájdeme viac ako len oblečenie. Pestrá ponuka kolekcií býva často obohatená rôznymi doplnkami, ktoré sú bežnou súčasťou predaja a zvyšujú celkovú kvalitu danej ponuky. Túto stratégiu pri predaji využíva aj vedenie Pimkie, ktoré po vzore ostatných značiek prišlo s doplnením sortimentu o rozličné módne a kozmetické príslušenstvo. V ich predajniach aj na Pimkie eshope sa môžeme bežne stretnúť s parfumami, bižutériou či slnečnými okuliarmi. Príchod niektorých kolekcií na trh sprevádza aj zaujímavá ponuka opaskov či tašiek. Cieľom tohto rozumného spestrenia tovaru bolo samozrejme umožniť zákazníčkam kúpiť si všetko potrebné k oživeniu imidžu v jednom obchode, za čo priaznivci milujú Pimkie ešte viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *