Intimissimi

intimissimiSpodné prádlo je neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Výrobcovia dobre vedia, že tieto časti odevu sa vzhľadom na spôsob používania opotrebujú omnoho skôr ako nejaké iné, takže musia prichádzať s novými nápadmi, vďaka ktorým si môžeme obliekať kvalitné a komfortné prádlo. Presne to vedia aj v spoločnosti Intimissimi, ktorá sa preslávila práve prostredníctvom predaja exkluzívnych modelov uvedeného druhu oblečenia.

Špecializácia na spodnú bielizeň

Mnohí považujú založenie spoločnosti Intimissimi za odpoveď na presilu Calzedonie, ktorá bola v Taliansku jednotkou v predaji spodného prádla. Tá sa však dodnes orientuje na plavky ako pilier ponúkaného sortimentu, takže vznik značky Imtimissimi mal určite veľký význam pri možnom zapĺňaní diery na trhu. Vedenie začínajúcej firmy sa rozhodlo vyrábať elegantné spodné prádlo v špičkovej kvalite, pričom zachováva cenový štandard na primeranej úrovni, aby mohli byť ich produkty dostupné pre každého.

Intimissimi pozná tajomstvo komfortu

Spodné prádlo IntimissimiKaždý výrobca spodného prádla musí mať na pamäti význam komfortu, ktorý je v tomto prípade dôležitejší ako pri iných častiach oblečenia. Talianski výrobcovia sa tejto dôležitej úlohy zhostili vo veľkom štýle a zákazníci si kvalitu prádla Intimissimi nevedia vynachváliť. Okrem toho, nie je to len komfort, ktorý návrhári ponúkli. Prádlo tejto renomovanej značky prináša originálny dizajn a takisto zdravotne nezávadné materiály.

Široká ponuka produktov Intimissimi

Z bohatej ponuky talianskeho výrobcu by si mal vedieť vybrať každý, pretože na pultoch predajní sa objavujú všetky druhy spodného prádla pre dámy aj pánov. Nohavičky, tangá, boxerky, košieľky, pyžamá či podprsenky sú základom celej ponuky, no výrobcovia idú ďalej a na trh posielajú aj eroticky ladené modely podväzkov a nohavičiek. Na výber je toho dosť, stačí navštíviť predajne Intimissimi, v ktorých si určite niečo vyberiete.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená