Pinko logoZ Talianska k nám zavítalo mnoho kvalitných módnych značiek, ktorých tovar je ako stvorený pre tvoj jedinečný vkus. Každý z predajcov ponúka niečo svojské, čím chce očariť tvoje zmysly a vyhovieť individuálnym požiadavkám tvojho imidžu. Obrovská konkurencia talianskych značiek prináša skvelú možnosť na výber a už je len na tebe, pre ktorú z nich sa rozhodneš.
Ak je tou pravou práve Pinko, potom si na dobrej adrese, pretože teraz sa ideme spoločne pozrieť na príbeh tejto mladej spoločnosti, ktorá sa rozhodla zažiariť na európskom módnom trhu. Poď s nami nazrieť do talianskeho sveta módy, kde nájdeš všetko potrebné pre oživenie svojho šatníka.

Značka Pinko vstúpila na taliansky trh s módnymi produktmi v 80.rokoch, keď bola domáca scéna transformovaná a do hry prichádzali mladí hráči prinášajúci modernú nezávislú módu, ktorá dosť výrazne menila tradičný obraz imidžu talianskych žien. V podobnom štýle sa niesli aj návrhy tohto nového predajcu a zameranie na hravý dizajn plný nekonvenčných produktov sa okamžite stretával s pozitívnou odozvou. Oficiálnymi zakladateľmi spoločnosti je dvojica Pietro Negro a Cristina Rubini, ktorí napriek mladému veku dokázali premeniť svoj talent na zlato a skôr než založili samotnú značku, vymysleli skvelú stratégiu ako sa presadiť v širokej konkurencii nabitej desiatkami domácich výrobcov. Každý z nich si chcel vydobyť zaslúžené miesto na trhu a dostať sa na vrchol a vo vedení Pinko neboli o nič skromnejší.

Zoznám sa s nadčasovou módou Pinko

Pinko oblečenie Spoločnosť Pinko síce slávi úspechy vo viacerých európskych krajinách a jej sieť obchodov sa rozrastá v mnohých regiónoch, no pre teba tento pojem nemusí byť až taký známy. Predsa len, Slovensko nepatrí ku krajinám, kde je Pinko nejako extra rozšírené a buduje tu významnú sieť desiatok predajní, čo ťa núti spraviť pre oboznámenie sa s touto spoločnosťou niečo viac. To by však nemal byť problém, pretože ponuka značky zameranej na nadčasový dizajn plnej netradičných prvkov je dostatočným lákadlom k získavaniu znalostí o predávaných módnych kúskoch. Každý z modelov značky v sebe odráža istú charizmu, ktorá dokáže spájať typický južanský temperament a zároveň ho ideálne kombinovať s modernými prvkami príznačnými pre pokojné a rozhodné povahy. Najlepší návrhári pracujúci v službách Pinko poznajú metódy správnych kombinácií aj vo výbere farebných odtieňov, vhodných motívov a v neposlednom rade použitých materiálov, ktoré sú sami o sebe zárukou sviežeho a mladistvého dizajnu. Aby sme nezabudli na to najdôležitejšie, jednotlivé kolekcie sa nesú v znamení originality, ktorá robí z produktov Pinko jedinečný tovar a niečo podobné len ťažko nájdeš u iných predajcov.

Pinko oblečie všetky ženy

 Pinko módaPri pohľade na šarm jednotlivých produktov Pinko môžu páni len ticho závidieť. Ponuka tejto značky je totiž určená výhradne pre dámy, na ktoré sú výrobcovia naplno zameraní. Pre teba to je dobrá správa, pretože tak sa celá ponuka obohatí o viac dámskych produktov a ty môžeš vyberať z ešte pestrejšieho sortimentu. Je úplne jedno, koľko máš rokov, aký máš typ postavy a ktorý štýl módy uprednostňuješ. Pinko ti ulahodí v každom prípade, pretože čerstvé kolekcie sú vhodné pre každú ženu a určené na každý účel. Vďaka tomu sa dokážeš obliecť ako pravá dáma na firemný večierok, no takisto sa dobre nahodíš na voľnočasovú aktivitu v meste. Štýl vyzdvihujúci pôvab ženského tela s istou dávkou drzosti, no zároveň s obozretným dôrazom na slušný a seriózny imidž ťa vždy poteší a bez váhania sa rozhodneš pre nákup štýlového tovaru s talianskou esenciou zameranou na čaro dámskej príťažlivosti. 

Nezabudni na imidžové doplnky Pinko

Pinko kolekcia V zozname tvojich obľúbených predajcov sa určite nachádza viacero mien, no často môžeš narážať na problém, že máloktorý ti ponúkne možnosť nahodiť sa komplet na jednom mieste. Pinko k nim určite patriť nebude, pretože základom jeho predajnej stratégie je orientácia na viacero druhov produktov. Nie je to len oblečenie, s ktorým odídeš z predajne, aby si vzápätí šla do ďalšieho obchodu dokúpiť si napríklad kabelku či nejaký pekný opasok. Po návšteve Pinko ti nič také nehrozí, pretože táto značka vsadila na bohatú a komplexnú ponuku všetkých produktov, ktoré k tvojmu imidžu neodmysliteľne patria. Aj preto máš skvelú príležitosť ako nakúpiť pod jednou strechou celú zostavu už od elegantného trička s rafinovaným strihom cez luxusnú bundu do chladného zimného počasia až po trendy doplnky vhodné k akémukoľvek štýlu obliekania. V ponuke je takisto niekoľko exkluzívnych modelov komfortnej obuvi, takže okrem oblečenia a moderných doplnkov si doplníš ešte aj zbierku elegantnej obuvi. 

Nakupuj v Pinko eshope

 Ako sme už vyššie spomínali, sieť slovenských predajní Pinko patrí k tým menším a naša krajina nie je ani zďaleka tým najdôležitejším centrom predaja v štátoch strednej a východnej Európy. Vzhľadom na tento slabší výber prevádzkovaných obchodov si nedopraješ oblečenie alebo iné doplnky Pinko tak často, pokiaľ nezvolíš inú formu nakupovania. A tu prichádza na rad špeciálny eshop, ktorý zachraňuje situáciu a ponúka ti možnosť nakupovať štýlovú módu z Talianska prostredníctvom internetu. Vďaka tomu nemusíš za týmto exkluzívnym tovarom nikam chodiť a už vôbec nie cestovať desiatky kilometrov. Všetko vyriešiť priamo z pohodlia domova alebo kdekoľvek cez mobil. Určite si v nejakých online obchodoch nakupovala takže jednoduchý systém tejto formy zháňania nových módnych produktov poznáš. Mrzieť ťa síce môže to, že pred nákupom si daný model nevyskúšaš naživo, no pokiaľ si vyberieš nesprávne číslo, eshop Pinko bude akceptovať prípadné vrátenie sortimentu. Jednoduchší a spoľahlivejší spôsob nakupovania už neexistuje, takže neváhaj a navštív prehľadný online obchod s veľkou ponukou najkrajších modelov a nahoď sa v štýle pravej talianskej elegancie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *