Etam je vysoko uznávaná a svetoznáma značka. Veľmi obľúbený je aj Etam eshop, o ktorom sa dočítate nižšie. Táto značka sa môže pýšiť svojím spodným prádlom, ale aj inými modernými kúskami, pretože práve o to sa celá spoločnosť snaží. Ísť s aktuálnou módou, no pri tom do nej vnášať niečo úplne nové a trendy.

História značky Etam

Etam eshop

Značka Etam má hlbokú históriu, ktorá siaha až do roku 1910. Práve v tomto roku, bola otvorená prvá predajna v Berlíne, ktorá sa sústreďovala výlučne len na ženské spodné prádlo. Netrvalo dlho a otvorili sa ďalšie predajne a to dokonca aj v módnom Paríži. Postupom času, ako rástla popularita sa do ponuky značky Etam dostali aj kolekcie, ktoré obsahovali veci na bežné nosenie, v ktorých však až dodnes je podpísané to, že Etam je hlavne znač ka spodnej bielizne, pretože veľa do dizajnu prehovorila kolekcia prádla. Zlomovým rokom nie len tejto značky, bol rok 1964, kedy sa v spodnom prádle objavila bavlna. A taktiež to bol rok 1970, kedy Etam objavil prvú podprsenku na ramienka. Táto značka sa môže pýšiť taktiež tým, že ich predajňa v Paríži sa považuje za najväčšiu predajňu spodného prádla v Európe.

Etam eshop

Už v roku 2010 bol spustený Etam eshop, ako internetový obchod tejto uznávanej značky. Každý moderný človek dnešnej doby, využíva možnosť nakupovania cez internet a práve preto sa aj táto značka rozhodla spojazdniť tento Etam eshop. V tomto eshope nechýbajú kategórie, ktoré nám pomôžu pri zorientovaní sa na stránke.

etam eshopTaktiež tam nájdete informácie o spoločnosti ako otváracie hodiny v konkrétnej predajni, kde všade má táto značka svoj kamenný obchod a iné potrebné informácie. Keďže je to eshop, tak je prirodzené, že si môžete objednať akýkoľvek ponúkaný kúsok, ktorý vám bude zaslaný na danú adresu. Ani s reklamáciou či výmenou tovaru nebudete mať žiaden problém. Na tomto eshope, si môžete zakúpiť aj darčekovú kartu vami vybranou hodnotou, ktorú môžete podarovať vaším blízkym. Ak by ste si radi zakúpili niečo z kozmetických produktov, ktoré ponúka táto značka, no nie ste o nich presvedčený, môžete si vyžiadať vzorku daného produktu a ak to bude možné, tak vám bude zaslaná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *