Michael Kors


Chceš byť nahodená v top štýle, ktorý vynikne pri každej jednej príležitosti? Rada by si skúsila na vlastnej koži ako žiaria najnovšie trendy a originálnym imidžom priťahovala pozornosť celého okolia? Potom treba nájsť seriózneho predajcu, ktorý pochopí tvojmu jedinečnému vkusu a umožní ti obliecť si presne také modely, v ktorých sa budeš cítiť pohodlne a najmä sama sebou. Myslíš, že to bude náročné a stojí to veľa času a energie? Určite nie v tom prípade, ak nájdeš vhodnú značku, ktorá ti ponúkne to pravé a dokáže ťa nahodiť podľa tvojho vlastného štýlu. A my ti ukážeme jednu z alternatív, ktorou je preslávené oblečenie spoločnosti Michael Kors zameranej na výrobu módy a doplnkov pre všetky milovníčky luxusného štýlu.Michael Kors značka

Úspešná americká značka známa po celom svete je pomenovaná po svojom zakladateľovi Michaelovi Korsovi. Prvé kolekcie navrhnuté pod jej logom uzreli svetlo sveta len nedávno, presnejšie v roku 2004, no ich významný úspech na medzinárodnom poli prišiel raketovým tempom, pretože meno Michael Kors bolo známe medzi elitou v odevnej brandži už dlhšie. Ak si vernou milovníčkou módy a poctivo sleduješ americký trh, potom si niektoré jeho kroky určite zachytila. Spomenúť musíme najmä schopnosť dostať svoju tvorbu na móla parížskych módnych prehliadok, čo sa mu podarilo ako vôbec prvému americkému dizajnérovi. Staršie ročníky si budú pamätať aj rýchly výpredaj jeho prvej kolekcie, ktorú na začiatku 80.rokov vytvoril pre najväčšie obchodné domy v USA. Tým sa odštartovala jeho úspešná kariéra a po ďalších populárnych kolekciách pre rôznych obchodných partnerov musela prísť nakoniec vlastná značka, s ktorou sa už definitívne zapísal na vrchol v módnom svete.

Čaro jednoduchosti produktov Michael Kors

 Michael Kors oblečenieAk ti je práca Michaela Korsa a jeho dizajnérskeho tímu sympatická, potom si pravdepodobne vášnivou milovníčkou nadčasovej klasiky. Produkty americkej spoločnosti sú totiž navrhnuté s dôrazom na jednoduché strihy, ktoré ťa vnesú do starších čias, no zároveň nadobudneš pocit, že si nahodená v tom najelegantnejšom štýle zladenom podľa moderných módnych trendov. Sám Michael Kors sa rád prezentuje jednoduchosťou, ktorá je vyzdvihnutá viacerými detailmi poukazujúcimi na príťažlivosť spojenia klasiky a moderny do jedného. Práve pozitívny vzťah k tomuto nadčasovému štýlu obliekania ho počas návrhárskej práce doviedol k výnimočným nápadom a tie sa následne preniesli do výroby jednotlivých modelov, ktoré sú dnes súčasťou výkladov vo všetkých butikoch s týmto sortimentom. Nezabúdaj ani na rozmanitosť, ktorá je typickým znakom nového tovaru, pretože Michael Kors pozná silu farieb a má správny čuch na ich zladenie s vybranými motívmi. Pokiaľ teda hľadáš niečo špeciálne, čo je sprevádzané jednoduchosťou ako hlavným znakom charizmy daného štýlu a preferuješ pestré farby, potom si na správnom mieste a Michael Kors bude skvelou voľbou pre doplnenie tvojho šatníka.

Michael Kors pre milovníčky luxusu

 Michael Kors kolekciaSila a obľúbenosť návrhov slávneho amerického dizajnéra spočíva odjakživa v ich luxusnom charaktere. Michael slávil s touto stratégiou úspech už od prvých momentov vo svojej kariére a spravil z nej základ tvorby aj vo vlastnej spoločnosti, ktorá už vyše desať rokov prináša na trh exkluzívne luxusné modely. S tým samozrejme súvisia aj ceny, ktoré sa ti pravdepodobne zdajú vysoké, no vedenie značky to kompenzuje výberom kvalitných materiálov a dôrazom na celkovú trvácnosť produktov. Každý kúsok oblečenia ti vydrží dosť dlho bez toho, aby nejako viditeľne strácal zo svojho žiarivého vzhľadu, takže nakoniec možno nejaké peniaze ušetríš a v dôsledku rýchleho poškodenia nekvalitných látok nemusíš pravidelne kupovať nové modely a preplácať na výbave šatníka. Okrem toho nezabúdaj, že Michael Kors nosia slávne tváre ako Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez alebo Heidi Klum, ktoré si ulietajú na luxuse a milujú značky drahého formátu. Pripomenúť ti ešte musíme aj veľké množstvo kolekcií, ktoré šli do Hollywoodu na nakrúcanie filmov a takisto niektoré sa stali súčasťou hudobných videoklipov. Ak si teda ochotná za drahé modely od Michael Kors poriadne priplatiť, potom vedz, že budeš oblečená ako celebrita, ktorá žiari v tom najlepšom, čo súčasný módny trh ponúka.

Na eshope Michael Kors nakúpiš najlepšie

Michael Kors predajňa Ponuka skvelých zámorských značiek pôsobiacich na Slovenku je široká, no problémom je, že niektorí predajcovia u nás neprevádzkujú veľa predajní. Kvôli tomu si odkázaná len na minimum obchodov, ktoré sídlia v Bratislave a Košiciach, čo sa týka aj slovenskej predajnej siete Michaele Kors. Ak máš bydlisko od týchto miest ďalej, nakupovať tento unikátny tovar nemôžeš kedykoľvek, čo vzhľadom na pravidelný príchod nových kolekcií určite zamrzí. Na druhej strane, práve v takýchto situáciách sa opäť potvrdí význam internetu a možnosť využiť online obchod, pretože k jednotlivým produktom sa dostaneš ľahko a okamžite bez nutnosti organizovať výlet spojený s nákupnou horúčkou. Miesto toho si sadneš za počítač a klikneš na eshop Michael Kors, na ktorom si nájdeš bohatú ponuku nových modelov a pokojne si ju celú prezrieš. V prípade, že ťa nejaké kúsky alebo niečo z predávaných doplnkov zaujme, stačí si objednať a spraviť celý nákup na tomto eshope. Následne už len počkaj na kuriéra s balíkom, ktorý ti za niekoľko dní prinesie darček od Michaela Korsa a potom sa môžeš hneď nahodiť ako hviezda svetového formátu, ktorej imidž zdobí oblečenie jednej z najrešpektovanejších značiek.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená