Nemecká móda v štýle urban stihla za niekoľko rokov ovládnuť väčšinu európskych nákupných centier. Predajne ponúkajúce najštýlovejšie kúsky oblečenia a obuvi nielen pre mladých sú na každom jednom kroku a svojou pestrou ponukou sa snažia upútať aj teba. Sama dobre vieš, že sa im to perfektne darí a rada chodíš nakupovať do obchodov s týmto druhom módy. Medzi viacerými možnosťami si určite vyberieš aj New Yorker, ktorý je jedným z najznámejších európskych predajcov pôsobiacich u nás. Poďme teda spolu nazrieť za jeho brány a okúsme chuť nezávislého mestského štýlu, ktorý presne vie ako si získať tvoje srdce.  

New Yorker logoPojem New Yorker nemohol uniknúť tvojej pozornosti, pretože tento preslávený predajca si vybudoval veľké renomé po celej Európe a neobišiel ani Slovensko. Do povedomia ľudí sa dostal napriek kratšiemu pôsobeniu na trhu, čo sa v prípade popredných nemeckých predajcov nikdy nejavilo ako hendikep. História spoločnosti sa začala hneď na začiatku 70.rokov, keď bola v meste Flensburg otvorená prvá predajňa a od jej vzniku začal vplyv revolučnej módy stúpať po celej krajine. Trvalo len niekoľko rokov, kým sa fenomén pomenovaný New Yorker dostal za hranice a začal vo veľkom vypredávať svoje originálne kolekcie. Dnes sa nemeckí majitelia firmy tešia obrovskej medzinárodnej sieti obchodov, ktorá zastrešuje zhruba tisícku prevádzok rozmiestnených po celom kontinente. Aj takto sa píše príbeh slávnej spoločnosti zameranej na osobitý módny štýl, ktorý vďaka účelovej obchodnej stratégií dokáže priniesť novú vlnu obliekania do veľkej časti sveta.

New Yorker je módou mladých

New Yorker kolekciaÚspech zakladateľov New Yorkeru neprišiel náhodou a na ceste za zvyšovaním podielu na európskom módnom trhu museli využiť rôzne stratégie. Avšak základom expanzie sa stal ich typický návrhársky rukopis, ktorý priniesol na vtedajšie pomery niečo netradičné. Dizajnéri vsadili na osobitý dizajn, ktorý ponúkal špeciálny mestský štýl určený pre mladých fanúšikov nekonvenčnej módy. Tá sa následne stala hlavným znakom príchodu nových kolekcií, ktoré poukazovali na potrebu obliekať mladých ľudí do sviežich modelov, ktorými sa budú líšiť od tradičného sortimentu pôsobiaceho nudne a nezáživne. Táto orientácia na mladistvý štýl bolo inšpiráciou pre rôzne značky, ktoré sa dohodli s vedením New Yorkeru na predaji ich kolekcií a dnes sú obchody nemeckého lídra na trhu s módou pre mladých doplnené takými značkami ako Smog, Fishbone, Amisu či Censored.

Teš sa na pestrú ponuku

New Yorker módaMožnosť predávať viacero značiek naraz sa osvedčila ihneď a pomohla tak spoločnosti k ešte rýchlejšej expanzii v zahraničí. Predajne sa okamžite začali zapĺňať rôznymi druhmi modelov v rôznych prevedeniach a vzhľadom na vysoký dopyt sa zvýšil dôraz na kvantitatívnu stránku. Tá však nijak neohrozila trvácnosť predávaných produktov, skôr naopak a vyššej kvalitatívnej úrovni ešte pomohla. Do predaja sa dostávalo oblečenie vyrobené z rôznych materiálov a to sa stáva typickým prvkom aj pri výrobe aktuálnych kolekcií. Vďaka tomu si v predajniach New Yorker kúpiš všetky druhy oblečenia od spodného prádla cez rifle a mikiny až po zateplené bundy pre každé ročné obdobie. Poteší aj samotný dizajn, ktorý nasleduje najnovšie trendy a prináša tak sortiment, ktorý má omladzujúce účinky. Nie náhodou dizajnéri vsádzajú na tie najštýlovejšie kombinácie farieb a motívov, s ktorými budeš pôsobiť omnoho mladšie. Okrem toho sa priprav na atraktívne ceny, ktoré ti dovolia kúpiť hneď niekoľko produktov a ak sa postavíš k sekcii výpredaj, potom doplníš šatník novými vkusnými modelmi za pár drobných.

New Yorker nájdeš aj na Slovenku

Ako sme spomínali vyššie, New Yorker dokázal vybudovať obrovskú medzinárodnú sieť, ktorá pozostáva zhruba z tisícky predajní. Tie sa nachádzajú vo väčšine európskych krajín, v ktorých svojou ponukou priťahujú milovníkov mladistvého štýlu. Niekoľko značkových obchodov nemohlo chýbať ani u nás, takže okúsiť chuť tejto špeciálnej módy môžeš takisto. Stačí navštíviť niektorú z predajní situovanú v tvojom meste a vstúpiť do priestoru, v ktorom vládnu trendy plné oslňujúceho dizajnu. Keďže slovenský zákazník patrí k náročnejším a jeho vkus vyžaduje kvalitnú návrhársku prácu, vedenie spoločnosti si dalo poriadne záležať a chce ťa prekvapiť tým najlepším zo svojho portfólia. Aj preto sa môžeš tešiť na tie najelegantnejšie kúsky, ktoré si vyskúšaš a hneď budeš vedieť, či spĺňajú tvoje nároky na obliekanie. Možností máš veľa, takže využi niektorú z nich a uži si nákupy v ktorejkoľvek slovenskej predajni New Yorker.

V New Yorkeri si prídeš na svoje

New Yorker obchodNačo čakať, do najbližšej predajne plnej neodolateľného oblečenia môžeš vyraziť okamžite. Nakupovanie v New Yorkeri je skvelým zážitkom, ktorý neobohatí len tvoj šatník, ale užiješ si kopec zábavy, ktorá stojí za to. Príjemné prostredie interiéru, dobrá muzika a milý personál ti vytvoria tie najlepšie podmienky na sústredené nakupovanie, ktorého cieľom je nájsť tovar vhodný tvojim potrebám. Na svoje si prídeš bez ohľadu na to, či máš športového ducha alebo preferuješ slávnostnejší štýl. Najlepšie bude, ak si vyberieš z každého rožku trošku a odmeníš sa naplno. Nezabúdaj, že na nákupy môžeš zavolať aj svojho priateľa, pretože New Yorker sa nebojí osloviť pánov a ponúka im to najlepšie, čo dokážu na trhu nájsť. Ak by ti bola ponuka oblečenia málo, vyber si ešte z niektorých modelov elegantnej obuvi a na záver sa popozeraj po imidžových doplnkoch, ktoré skrášlia tvoj imidž a z predajne odídeš kompletne nahodená.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *