tommy hilfiger SKPopularita produktov, milióny zákazníkov, spolupráca s najznámejšími menami sveta a veľká medzinárodná sieť predajní, tým sa môžu pochváliť len najúspešnejšie odevné značky. Tie sa dostali medzi elitu hlavne vďaka originálnej módnej tvorbe, ústretovému prístupu voči svojim zákazníkom a správnej obchodnej stratégií, ktorá je základným tajomstvom úspechu. Mnohé z týchto veľkých značiek preslávených po celom svete pochádzajú priamo z USA, čo platí aj v prípade spoločnosti Tommy Hilfiger, ktorá dokázala na módny trh priniesť vynovený svieži štýl plný pokroku a získať si tak srdcia vášnivých fanúšikov kreatívnych módnych návrhov.

Príbeh značky Tommy Hilfiger

Na začiatku príbehu slávnej módnej spoločnosti stojí Američan Tommy Hilfiger, ktorý už od detstva cítil príťažlivosť k módnemu návrhárstvu. Už v mladom veku sa začal venovať prvým návrhom oblečenia a súčasne upravoval zákazníkom dizajn riflí presne podľa ich predstáv. To ho doviedlo k rozvíjaniu talentu, vďaka čomu sa rozhodol pre založenie novej odevnej značky prinášajúcej netradičné módne prvky. Novú spoločnosť otvorenú v roku 1984 pomenoval po sebe a s cieľom presadiť svoju prácu na trhu sa podujal na výrobu jedinečného dámskeho aj pánskeho oblečenia. Už po vytvorení prvej kolekcie nesúcej sa v športovom štýle sa začali zbierať pozitívne ohlasy na produkty z jeho dielne a úspešný príbeh jednej z najvplyvnejších módnych značiek mohol písať svoj scenár. Prešlo len pár rokov a značka začala napredovať a darilo sa jej aj za hranicami, čo viedlo Tommyho Hilfigera k rozširovaniu svojej pôsobnosti. Z jeho spoločnosti sa stala nadnárodná korporácia združujúca viac značiek naraz a portfólio produktov sa doplnilo obuvou, módnymi doplnkami a iným príslušenstvom patriacim k móde.

Móda pre všetky skupiny zákazníkov

Charakteristickým znakom všetkých kolekcií od Tommyho Hilfigera je hravosť a inšpirujúci dizajn, ktorý prináša zákazníkom možnosť obliecť sa do moderného oblečenia s netradičnými prvkami. Sám zakladateľ spoločnosti sa viackrát zmienil, že móda by mala byť v prvom rade zábavou a hravým spôsobom umenia, vďaka čomu budú obchody s oblečením ponúkať viac ako len budovanie klientely a naháňanie zisku. Táto filozofia vedie kroky Tommyho Hilfigera od začiatku kariéry a dosiahnuté výsledky jasne ukazujú, že zvolil ten najlepší prístup vedúci k vybudovaniu medzinárodne uznávaného módneho lídra. V súčasnosti tak môžeme využívať služby značky, ktorá sa zamerala na všetky skupiny zákazníkov od detí po najstaršie vekové kategórie a z ponúkaného sortimentu oblečenia, obuvimódnych doplnkov si môže vybrať každý bez ohľadu na vek, pohlavie či vkus. Aj keď dané kolekcie sú ladené do športového štýlu a ukrývajú ducha modernej mestskej módy, takisto medzi nimi nájdeme aj eleganciu vhodnú na rôzne slávnostné účely. Z toho jasne vyplýva, že Tommy Hilfiger dokáže ulahodiť širokému spektru zákazníkov a ponúknuť im oblečenie vystihujúce ich individuálny vkus.

Tommy Hilfiger medzi módnou elitou

Úspech značky Tommy Hilfiger sa dostavil priam raketovým tempom a ani dnes nemôžeme hovoriť o nejakom slabom období. Produkty spadajúce do najnovších kolekcií sa predávajú stále dobre a medzinárodná sieť obchodov podporovaná neustálym predajom na eshope je tým najlepším signálom ďalšieho napredovania. Vstupu tejto značky medzi elitu nebránila ani relatívne dosť krátka účasť v módnom priemysle, pretože návrhári pracujúci pre Tommyho Hilfigera dokázali vždy prísť s oslňujúcim dizajnom, za ktorým sa hnali obrovské masy ľudí. Dnes počuť o pojme Tommy Hilfiger v každej krajine a značka ako taká je rešpektovaná aj medzi konkurenciou, ktorá si od nej môže brať v mnohom príklad. Je jasné, že cesta firmy sa týmto nekončí a vedenie sníva o ďalších úspechoch, o ktoré by sa chceli deliť so svojimi zákazníkmi a naďalej obohacovať módny trh novým štýlom dizajnu.

Móda Tommy Hilfiger

Spoznajte Tommy Hilfiger Slovensko

Americká móda sa už dávnejšie presadila aj na európskom kontinente a popularita značiek spoza oceánu má početné skupiny priaznivcov v rôznych krajinách. Výnimkou nie je ani náš región, v ktorom žijú nároční zákazníci rôznych národností, no spája ich práve dobrý vkus a zmysel pre elegantné oblečenie. Medzi veľkými milovníkmi štýlovej americkej módy sú aj Slováci, ktorí si pri výbere produktov od tímu okolo návrhára Tommyho Hilfigera určite prídu na svoje. Sortiment slávnej značky je totiž určený všetkým, ktorí považujú módu za zábavný spôsob tvorivého vyjadrenia a zároveň v nej hľadajú obraz vystihujúci ich osobnosť. Práve to bolo dôvodom, pre ktorý vstupoval Tommy Hilfiger na slovenský trh a snaží sa tu osloviť čo najpočetnejšiu skupinu zákazníkov. V súčasnosti môžeme povedať, že produktom americkej značky sa u nás darí veľmi dobre, o čom svedčí rozsiahla sieť predajní po celom Slovensku. S výnimkou Prešova nájdeme obchod Tommy Hilfiger v každom krajskom meste od Košíc po Bratislavu, takže priaznivci štýlového amerického oblečenia a módnych doplnkov si dokážu vybrať to pravé aj vo svojom meste.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *