Napapijri logoČoskoro k nám zavíta zima, takže je najvyšší čas doplniť si šatník nejakým teplým oblečením. Možnosti na výber tých najštýlovejších módnych produktov, ktoré budú najlepšie vyhovovať Vášmu štýlu obliekania sú neobmedzené, no záujmom každého zákazníka je vyhľadávať to pravé spojenie elegancie a kvality. To už nie je takou samozrejmosťou aj napriek obrovskej ponuke aktívne pôsobiacich odevných značiek a schopnosť prinášať najlepší sortiment na zimu zdobí len vybraných účastníkov módneho trhu. Jedným z nich je spoločnosť Napapirji, ktorá sa dokázala hlboko zapísať do povedomia ľudí a ihneď po spustení predaja sa jej nové produkty stretli s pozitívnou odozvou zákazníkov.

Už pri prvom kontakte s produktmi Napapirji je nám jasné, že ide o značku, ktorej modely sa budú niesť v severskom štýle. Prezrádza to najmä samotný názov pochádzajúci z fínskeho jazyka, ktorý v preklade znamená severný polárny kruh a logo nórskej vlajky, bez ktorej si túto značku ani nevieme predstaviť. Paradoxom však je, že pôvod značky sa spája s kolískou európskej módy a patrí pod krídla talianskeho dizajnu, pričom na domácom trhu dosť vyniká práve kvôli orientácií na spomínaný severský štýl. To ale spôsobuje úzke spojenie s návrhmi oblečenia tvorenými pre rozličné vedecké a dobrodružné expozície v polárnych oblastiach. Presne tu sa začalo budovať renomé slávnej značky Napapirji, ktorá je dnes rešpektovanou odevnou spoločnosťou na celom svete a obrovský záujem zákazníkov z rôznych krajín svedčí o sile tohto módneho domu.

Úspech „severskej“ módy v Európe

Príbeh značky Napapirji sa nezačal až tak dávno, no ani krátka doba pôsobenia nezastavila jej cestu za prekročením hraníc. Boli to začiatky 90.rokov, počas ktorých sa talianska verejnosť dostávala do bližšieho kontaktu so sortimentom, ktorý nebol na domácom trhu tradičný. Nič to však nemenilo na tom, že oblečenie spoločnosti Napapirji si až v rekordne rýchlom tempe získalo srdcia milovníkov vkusnej módy a stalo sa vyhľadávaným doma aj v zahraničí. Aj napriek orientácií na severský módny štýl, ktorú bolo cítiť v každej jednej novej kolekcii, sa dizajnéri zamerali na čo najširšie spektrum produktov a začali navrhovať hneď niekoľko druhov oblečenia. Práve tým sa dokázali presadiť aj v južnej a strednej Európe, kde nie je oblečenie na zimu až také dôležité a všetkých tamojších zákazníkov určite poteší aj výber letného a prechodného sortimentu.

Napapirji znamená silu ukrytú v elegancii

Filozofia spoločnosti Napapirji spočíva už od svojho založenia v dobrodružstve, objavovaní nových ciest a prekonávaní hraníc. Práve tieto ciele viedli členov rôznych polárnych expedícií za svojimi snami a nezastavili ich pred žiadnymi prekážkami. Podobné myšlienky sú hlavným motorom samotných dizajnérov, ktorí sa nechávajú inšpirovať silou polárnych objaviteľov a radi na ňu poukážu aj vo svojich nových návrhoch. Modely spoločnosti Napapirji sa neboja ukázať odvahu, nezávislosťchuť dobýjať nové horizonty, čo sa odráža aj pri tvorbe kolekcií zohľadňujúcich inováciu a pokrok. Na základe toho sa značka Napapirji prezentuje ako jedna z najsilnejších módnych spoločností a svoju silu dáva najavo eleganciou, výberom vhodných materiálov a vysokou kvalitatívnou úrovňou produktov.

Oblečenie Napapirji pre sebavedomé typy

napapijri oblečenieCestovanie, aktívny životný štýl a dobrodružné srdce si vždy vyžadujú dostatok sebavedomia a odvahy, takže ženy a muži s týmto typom povahy potrebujú aj oblečenie, ktoré stelesní ich vášnivý charakter. Vedenie Napapirji okamžite pochopilo, že práve tieto skupiny ľudí budú vyhľadávať ich produkty a nečakalo na žiadny zázrak. Dizajnéri sa s radosťou zhostili veľkej výzvy a začali prichádzať s rôznymi návrhmi štýlových modelov, ktoré mali upútať pozornosť sebavedomých zákazníkov a ulahodiť ich náročnému vkusu. Pri pohľade na predávaný tovar musíme uznať, že výsledok práce splnil očakávania a vďaka tomuto prístupu sú dnes produkty Napapirji známe svojim nezameniteľným šarmom po celom svete, pričom mnohí konkurenční hráči vzhliadajú na ich elegantné kolekcie známe svojou kvalitou s úctou a rešpektom.

Nakupujte v Napapirji Bratislava

Keďže úspech značky Napapirji neustále rastie a predaj módnych produktov sa rozširuje, bola by škoda ukrátiť slovenského zákazníka hľadajúceho sebavedomé a elegantné oblečenie. Aj keď Slovensko nie je krajinou, kde vedenie spoločnosti zameralo pozornosť, v hlavnom meste môžeme nájsť predajne ponúkajúce zaujímavú ponuku rôznych modelov. Bundy v masívnom dizajne alebo charizmatické polo tričká, ktoré sa predávajú najrýchlejšie, sú len malý zlomok rozmanitej ponuky a zákazníci si môžu vyberať z mnohých kúskov rozdelených do dámskej, pánskej a detskej kolekcie. Každý jeden z produktov je navrhnutý v exkluzívnom prevedení a kombinuje tie najvhodnejšie materiály so správnou kombináciou farieb, tvarov a motívov, čo dáva návštevníkom bratislavského Auparku či Avionu možnosť obliecť sa presne podľa svojich vlastných predstáv. Rozsiahla ponuka oblečenia však nie je všetko, pretože Napapirji Bratislava ide ďalej a kupujúcim ponúka aj rôzne módne príslušenstvo. Opasky so špeciálnym dizajnom, moderné peňaženky vo viacerých materiáloch, tašky pre dámy a pánov či pokrývky hlavy sú skvelým spôsobom ako sa kompletne obliecť a doladiť s doplnkami hneď v jednom obchode. Navyše, to všetko v spojitosti s príjemným prostredím predajne, ktorá je esteticky zariadená a ponúka perfektnú orientáciu pri nakupovaní, čo samo o sebe vypovedá o kvalite značky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *