Gate oslavuje 40-ročné jubileum

Svet módy a odevného priemyslu čaká tento rok viacero prelomových udalostí. Svojich 15 minút slávy si opäť užije aj medzinárodne preslávená značka Gate. Tvorca nekonvenčnej módy pre duchom mladého zákazníka totiž oslavuje 40.narodeniny.

Pomaly sa schyľovalo ku koncu 70.rokov minulého storočia, keď sa na francúzskom módnom trhu objavil nováčik Gate. Spoločnosť, ktorá začala hneď po svojom vzniku dobýjať kolísku odevného priemyslu, je dodnes rešpektovaným hráčom s medzinárodnou prestížou. Napriek tomu, že pozornosti má viac než dosť, tento rok jej pri príležitosti 40.jubilea strhne ešte viac.

oblečenie Gate

Nakupovať môžeš aj v Gate Slovensko

Súčasťou expanzie značky je aj príchod na trhy v strednej Európe, kde sa francúzskej móde darí obzvlášť dobre. Vzhľadom na vkus a empatiu slovenských zákazníkov si majitelia firmy dali záležať aj na budovaní siete Gate Slovensko. Vďaka tomu nájdeš niekoľko exkluzívnych predajní aj vo svojom meste, čiže utekaj do obchodu a dopraj svojmu šatníku vkusné novinky.

Gate ponúka nekonvenčné kolekcie 

Gate LogoNa výber máš toho viac než dosť a je úplne jedno, či sa zameriavaš na športovo ladenú módu alebo oceníš skôr formálnu eleganciu určenú na slávnostné udalosti. Nezabúdaj, že Gate je iný ako jeho tradiční francúzsky predchodcovia, takže nečakaj nič všedné. Či ti ide o top, nohavice alebo nejakú hrejivú bundu, rukopis návrhárov pracujúcich pre Gate ťa vytrhne zo stereotypu a stiahne do sveta, kde nie je miesto pre konvenciu.

Viac ako 500 kamenných predajní prevádzkovaných v 25 krajinách vrátane Ameriky a Ázie a to všetko za 40 rokov. Príbeh francúzskeho výrobcu oblečenia a módnych doplnkov je plný prekvapení aj očakávaných úspechov. Jubilejným rokom sa v Gate začína nová etapa a s ňou prichádzajú ďalšie smelé plány. Ty zatiaľ zostaň s nami a sleduj novinky svojho obľúbeného predajcu.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená