Hollister uvádza na trh nové kolekcie na jar a leto

Štýlové kolekcie pre mladých, no na svoje si prídu aj staršie ročníky. Americká módna značka Hollister totiž pozná recept na spojenie kvality a elegancie, ktorej neodoláš. A potvrdzuje to aj novými kolekciami, ktoré uvádza na medzinárodný trh.  

Ak poznáš značku Hollister, tak dobre vieš o aký typ módneho sortimentu ide. Napriek tomu ťa najnovšie návrhy dokážu vždy prekvapiť niečím nečakaným, čo platí aj v prípade aktuálne prichádzajúcich kolekcií. Výrobcovia si dali záležať a výsledkom ich práce sú trendy modely, s ktorými si užiješ blížiace sa teplé dni naplno.

Nové kolekcie Hollister zaplavili trh  

Značka Hollister vstúpila do odevného priemyslu zhruba na prelome storočí a v porovnaní s konkurentmi má čo dobiehať. Aj preto na trh posiela stále nejaké nové kolekcie, ktoré majú spestriť šatník mladých ľudí milujúcich svieži nekonvenčný štýl. Aj aktuálne sme svedkami príchodu nového sortimentu, ktorý už tradične vsádza na originalitu a pohodlie. 

Hollister

Svieže modely Hollister na jar a leto

Pôvod značky Hollister sa spája so slnečnou Kaliforniou, ktorej uvoľnená atmosféra sa dosť citeľne podpisuje na jednotlivých návrhoch. Tie najnovšie sú takisto poznamenané sviežosťou a mladíckym elánom typickým pre milovníkov surfovania, plážových športov a prechádzok po vyhriatych chodníčkoch neďaleko oceána.

Aktuálne  novinky značky Hollister:

Swim 2017 – Na kolekciu štýlových plaviek si čakala dlho, no tvoj sen sa konečne splnil a na trh prichádzajú nové farebné kúsky z hebkých materiálov.

Gilly Hicks – Podprsenky, ktoré majú svojský šmrnc, aj takto môžeme charakterizovať ďalšiu z nových dámskych kolekcií s typickou kalifornskou pestrosťou.

Epic Flex – Medzi novinkami sa nájde aj pánska kolekcia plná pohodlných letných strihov. Dôraz je kladený na citlivé farebné odtiene dopĺňajúce jednoduché mladícke motívy.

Hollister ťa určite nenechá v kľude dlho a čoskoro ti predstaví niečo nové. Dovtedy si ale uži ponuku najnovších modelov na jar a leto, ktorá ti spríjemní tie najkrajšie dni roka počas jari aj leta.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená