Svieže farby, veselé motívy a šikovné strihy, presne také sú kolekcie od Gate. Značka, ktorá vsádza na nadčasovú módu plnú kreatívnych návrhov, oživí každý šatník. Stačí si nájsť zopár vkusných kúskov a nahodiť sa v znamení večnej mladosti.

Značky, ktoré pôsobia na trhu len pár rokov, dokážu často upútať pozornosť zákazníkov viac ako ich predchodcovia. Dobrým príklad je spoločnosť Gate, ktorá síce nepatrí k nováčikom, no v porovnaní s tradičnými odevnými gigantmi by mohla čo to dobiehať. Pri pohľade na jej úspechy však nemusí, pretože svojou stratégiou výroby sviežich modelov zabodovala naplno.

S produktmi Gate ostaneš navždy mladá 

Schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám súčasnej doby robí značku Gate svetlou výnimkou medzi konkurentmi. Dizajnéri majú jasné krédo, ktorého sa pri tvorbe nových kolekcií verne pridŕžajú. Ich cieľom je hľadať najlepšie materiály, vzory a farebné odtiene, pričom práve ich kombináciou môžu vytvárať modely, s ktorými sa budeš cítiť navždy mladá, veselá a fit.

Gate doplnky Gate oblečenie

Gate móda pre milovníkov francúzskej elegancie

Francúzski návrhári majú vkus a hlboký cit pre eleganciu v krvi, čo vidieť aj na jednotlivých modeloch. Úcta k tradíciám a skryté romantické cítenie nechýba na návrhu žiadnej z kolekcií. Čo však oblečenie Gate odlišuje od iných francúzskych módnych hráčov je schopnosť nechať priestor na návrhoch aj zahraničným prvkom, čím sa len vyzdvihne mladícky charakter danej módy.

Gate móda ti prináša najväčší výber modelov

Gate logoDôraz na sviežosť a aktuálnosť predávaných modelov je síce základom stratégie tejto značky, no nie je všetkým. Predstavitelia jedného z najúspešnejších predajcov nekonvenčnej módy dobre vedia, že ak ťa chcú osloviť, musia ti dať možnosť čo najširšieho výberu. Pri návšteve predajní Gate Slovensko však nemôžeš povedať, že ti niečo chýba, pretože ponuka predajcu je nesmierne pestrá, takže si vyberieš niečo slávnostné, športové aj na bežné nosenie po meste.

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *