Calliope logoChcete spoznať renomovanú módnu spoločnosť, ktorá ponúka atraktívny sortiment pre široké spektrum zákazníkov a navyše poteší prijateľnými cenami? Potom by ste sa mali zoznámiť s exkluzívnou značkou, ktorá Vás ochotne prevedie svetom netradičnej módy obohatenej o moderné doplnky a príslušenstvo. Reč nie je o nikom inom ako o prestížnom módnom dome Calliope, ktorý si aj napriek krátkej pôsobnosti vybudoval meno v mnohých krajinách a dnes je súčasťou skupiny prestížnych módnych hráčov na európskom trhu. Vstúpte aj Vy do sveta vkusu, kreativity a fascinujúceho oblečenia Calliope a precíťte pohodlie a kvalitu priamo na vlastnej koži.

Predaj netrvá dlho

Produkty Calliope sa predávajú v európskych obchodoch krátko, no aj napriek tomu si stihli získať dostatok priaznivcov v rôznych krajinách. Začiatky tejto talianskej značky sa datujú do roku 2005, kedy vznikla ako súčasť medzinárodnej siete Teddy Group zastrešujúcej ďalších výrobcov módy ako napríklad Terranova alebo Rinascimento. Avšak každá zo spomínaných značiek ponúka jedinečný štýl, čo platí rovnako aj v prípade sortimentu Calliope, ktorý sa už stal akýmsi symbolom modernej mestskej módy príťažlivým pre všetky vekové kategórie bez rozdielov. Jediné čo k tomu treba, je orientácia zákazníka na najmodernejšie trendy prinášajúce do sveta módy trochu netradičnej elegancie obohatenej o extravagantnejšie prvky.

Štýlová móda Calliope

Od založenia Calliope ubehlo desať rokov a vedenie značky sa môže tešiť celkom dobrým výsledkom. Ani krátka účasť na trhu nebola prekážkou pre šikovných návrhárov, ktorí vedia ako upútať zákazníkov a ich originálne kreatívne nápady neostali bez povšimnutia. Základom stratégie spoločnosti je výroba a distribúcia moderných modelov oblečenia pre všetky dámy aj pánov, ktoré navyše skvele dopĺňajú pravidelné kolekcie obuvi. Calliope môžeme najlepšie charakterizovať ako štýlovú módu určenú na bežné nosenie v meste pre ľudí, ktorí sa cítia stále mladí a radi to aj vyjadria nezávislým imidžom. Presne to je cieľom autorov najnovších kolekcií, ktoré majú ponúknuť nadčasový trendy dizajn, no zároveň nezabúdať na klasický nádych potrebný pre úctu k bohatej histórií talianskej módy.

Expanzia značky Calliope

Vzhľadom na kratšie pôsobenie talianskeho predajcu na trhu s módou by sa dalo pochopiteľne očakávať, že sieť predajní Calliope v Európe nebude príliš veľká. No ak sa pozrieme na celú sieť obchodov tejto značky, tak na spoločnosť s desaťročnou činnosťou si vedie veľmi dobre, čo dokazuje bohato zastúpený reťazec niekoľkých desiatok predajní. Tie sú dokonca situované až v 18 krajinách vrátane domáceho Talianska, odkiaľ začala značka len nedávno rozširovať svoj predaj. V prospech mladej firmy, ktorá je v podstate stále v začiatkoch, hovorí otvorenie predajní v dosť vzdialených krajinách ako napríklad Filipíny či Saudská Arábia. To len potvrdzuje, že šikovní dizajnéri dokážu úspešne prezentovať svoje diela aj za hranicami nášho kontinentu a inšpirovať tamojších ľudí, aby sa začali obliekať do štýlového oblečenia prichádzajúceho z Európy.

Calliope nájdeme aj v Bratislave

calliope avion

V skupine spomínaných 18 krajín nájdeme aj Slovensko ponúkajúce veľmi dobré podmienky pre predávanie zaujímavých módnych kúskov. Aktuálne sa predajne tejto exkluzívnej módy s typickým talianskym nádychom predávajú vo vybraných bratislavských obchodoch, ktoré prinášajú to najlepšie z aktuálnych kolekcií. V ponuke predajní si prídu na svoje milovníci pohodlných tričiek, sukní aj štýlových šiat a chýbať nemôžu ani vybrané modely elegantnej obuvi doplnenej čarovnými módnymi doplnkami pre každého.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *