Orsay

Preferuješ noblesu a elegantný štýl, s ktorým v spoločnosti dokážeš zažiariť? Je ti blízka móda, ktorá vie ako podporiť tvoje sebavedomé vystupovanie a spraví ťa šarmantnou na každom kroku? V tom prípade potrebuješ nájsť značku, ktorá pochopí tvojmu vkusu a dokáže ti priniesť maximálny komfort, vďaka čomu si budeš kráčať ako dáma. Dobrá správa je, že si na správnom mieste, pretože spoločnosť Orsay vie ako upútať a obliecť ťa podľa najmodernejších svetových trendov. A čo je úplne najlepšie, neminieš za to ani obrovské sumy, pretože kvalita dnes nemusí stáť veľa. Ak by si náhodou váhala, poď sa s nami pozrieť na tohto prestížneho predajcu a možno ti pomôžeme k správnej voľbe.

Orsay logo Pojem Orsay je na trhu s dámskou módou doslova legendou, ktorá si dokázala vybudovať silné renomé. Majiteľom prestížnej nemeckej spoločnosti k tomu netrebalo veľa, pretože ich práca sa vďake originalite návrhov presadila takpovediac sama. Spoločnosť založená v roku 1975 otvorila svoj prvý obchod v meste Karlsruhe a odvtedy sa jej sieť predajní začala rýchlo rozširovať. O necelých 20 rokov vstúpila na pomerne slabý rakúsky trh, aby ho oživila novým impulzom a v roku 1996 zahájila expanziu do krajín východnej Európy, kde začala predávať svoj jedinečný sortiment vo veľkom. Úspešná značka neobišla ani Slovensko, takže už nejakú dobu môžeš nakupovať túto štýlovú módu aj ty. Stačí navštíviť niektorú z prevádzkovaných predajní a užiť si svet príťažlivej módy v modernom nemeckom poňatí.

Móda Orsay pre sebavedomé ženy

Orsay kolekciaDnešné ženy sa neboja prezentovať nezávislým a sebavedomým postojom, pričom ich názor má minimálne rovnakú váhu ako ten chlapský. Pri vystupovaní človeka samozrejme zohráva dôležitú úlohu aj samotný imidž, takže dámy by sa mali obliekať tak, aby tento obraz o sebe ešte viac zdôraznili. Práve to je obrovskou výzvou pre špičkových dizajnérov, ktorí majú za úlohu prísť s návrhmi odrážajúcimi odvahu, vytrvalosť a sebavedomie a umožniť tak ženám nájsť ideálny módny štýl k splneniu tohto cieľa. Medzi predajcov, ktorým sa to už niekoľko rokov darí viac ako dokonale, je práve Orsay a jeho bohatá ponuka určená každej silnej žene bez rozdielov vo veku, type postavy alebo kariérnom postavení. Pokiaľ táto charakteristika vystihuje aj teba, potom je najvyšší čas s návštevou značkových predajní Orsay. V prípade, že ti poriadna dávka sebavedomia chýba, nič sa nedeje, veď práve nákup elegantných modelov od Orsay ti ho dokáže zdvihnúť.

Obleč sa štýlovo podľa Orsay

Orsay oblečeniePre oblečenie od spoločnosti Orsay je typický charizmatický štýl, ktorý pôsobí atraktívne pri rôznych príležitostiach. Nápadité kombinácie farieb, výber príjemných materiálov a celkové dizajnové prevedenie robí z jednotlivých modelov očarujúce trendy kúsky vhodné pre každý šatník. Ak ti je ponuka Orsay aspoň trochu známa, potom vieš aj o jej rozdelení na tri hlavné kategórie. Vedenie spoločnosti sa totiž dávnejšie rozhodlo, že ti ponúkne možnosť vybrať si modely podľa účelu využitia, takže zvoliť si môžeš zo sekcie party, casual alebo city. Vďaka tejto skvelej príležitosti sa so značkou Orsay oblečieš na každú spoločenskú slávnosť, zažiariš pri stretnutiach s priateľmi a elegantne sa naladíš aj pri trávení voľnočasových aktivít v parku alebo počas športovania na ihrisku. A to ani zďaleka nie je všetko, pretože modely spadajúce do jednotlivých kategórií sú naschvál navrhované tak, aby sa dali vzájomne kombinovať a vytvárali spolu inovatívny štýl, ktorý ti neponúkne hocijaká iná značka.

Spestri svoj imidž vkusnými doplnkami

Orsay módaPonuka obchodov Orsay nie je len o samotnom oblečení a neodmysliteľnou súčasťou každej predajne sú rôzne vkusné doplnky. Tie zapadli do portfólia firmy na mieru, pretože určite ti príde vhod, ak si k novej bunde alebo nohaviciam môžeš hneď vybrať nejaký štýlový opasok alebo peknú kabelku. Práve spojenie nákupu oblečenia s ďalšími doplnkami hneď pod jednou strechou ti umožní efektívne zladiť celý imidž a navyše ušetríš mnoho času, ktorý by si inak stratila kvôli návšteve ďalších predajní. To ale nemusíš, pretože majitelia spoločnosti Orsay myslia na tvoje potreby a chcú ti vyjsť maximálne v ústrety. Takže neváhaj a uži si výber svojich obľúbených doplnkov priamo v priestore Orsay, v ktorom sa komplet nahodíš do trendov ovládajúcich módny svet.

Buď členom Orsay rodiny

Pokiaľ je Orsay tou pravou značkou, ktorú pre ulahodenie svojmu náročnému vkusu už dlho hľadáš, potom neváhaj a začleň sa do veľkej zákazníckej rodiny podporujúcej túto prestížnu spoločnosť. Vedenie módneho impéria s niekoľkými stovkami predajní vrátane niekoľkých obchodov mimo Európu, tisíckami zamestnancov a miliónmi zákazníkov ťa ochotne privíta vo svojom svete trendovej top módy. V podstate preto ani nemusíš nič spraviť, stačí sa stať vernou zákazníčkou, ktorá nakupuje buď priamo v niektorej zo slovenských predajní, alebo využíva služby online eshopu určeného pre širokú verejnosť a rozhodne sa vstúpiť do Orsay klubu. Takto máš možnosť využívať viacero benefitov, ktoré ti Orsay poskytne ako odmenu za prejavenú dôveru a dostaneš sa k aktuálnym novinkám medzi prvými. Chýbať nebudú ani seriózne zľavy do výšky niekoľkých percent, s ktorými nakúpiš ešte výhodnejšie. Členstvom v tejto veľkej medzinárodnej rodine nemôžeš nič stratiť, práve naopak. Staneš sa rovnocennou súčasťou zákazníckej základne jedného z najväčších európskych predajcov kvalitnej dámskej módy.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená