Gucci

gucci-logoKto by nepoznal známu odevnú spoločnosť Gucci, ktorá sa preslávila svojimi produktmi po celom svete. Značka s dlhoročnou tradíciou je legendárnym výrobcom viacerých druhov produktov a svoje renomé si počas dlhoročného pôsobenia na medzinárodnom trhu dokázala vybudovať luxusným sortimentom, ktorý je vyhľadávaný obrovskými skupinami ľudí. Už len samotný pojem Gucci je garanciou prvotriednej kvality, ktorá dokáže splniť aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Tí na oplátku dokážu oceniť prístup svetoznámeho výrobcu rastúcim dopytom po predávanom tovare.

Začiatky odevného giganta

História jedného z odevných lídrov na trhu je viac ako bohatá a oficiálne začiatky spoločnosti sa datujú do roku 1921. Šikovný taliansky obchodník a dizajnér Guccio Gucci prišiel s dobrým nápadom založiť odevnú spoločnosť venujúcu sa výrobe koženého sortimentu určeného pre výbavu koní. Po nejakom čase sa pôsobnosť firmy rozšírila aj o kožený sortiment pre dámy a pánov a čoskoro sa táto značka ocitla na mape najvplyvnejších módnych výrobcov. Aj keď v súčasnosti je dominantou spoločnosti výroba módnych produktov, v portfóliu nájdeme aj kožené doplnky pre ďalšie oblasti výroby. Dobrým príkladom je spolupráca s automobilkou American Motors Corporation, ktorej začala v roku 1971 dodávať kožené poťahy na sedačky práve firma Gucci.

Gucci, to je nadštandard

Gucci-kabelky

Od tradičných značiek, ktoré pôsobia na trhu s oblečením niekoľko desaťročí, sa pochopiteľne očakáva najvyššia kvalitatívna úroveň obohatená širokou dostupnosťou exkluzívneho tovaru. Spoločnosti tohto typu majú niečo za sebou a rozšírená medzinárodná pôsobnosť z nich robí silných hráčov, na základe čoho by mali disponovať všetkými požadovanými atribútmi. Firma Gucci spĺňa tieto predpoklady bez problémov a svojim zákazníkom ponúka najvyšší štandard, ktorý je oceňovaný vysokým záujmom klientov o ponúkané produkty. Čísla predaja stúpajú a pozitívne referencie na ponuku značky Gucci pribúdajú po celom svete aj po dlhých rokoch účasti na trhu, takže dôvera v značku Gucci je na mieste.

Exkluzívna móda Gucci

V celej rade produktov od Gucci nájdeme okrem iného aj špeciálny módny sortiment, ktorý pozostáva z viacerých štýlových kolekcií. Tie sa pravidelne menia a prinášajú stále nejaké novinky, ktoré ulahodia mnohým priaznivcom luxusnej módy. V ponuke tohto módneho gigantu sa nachádza oblečenie pre dámy aj pánov, ktoré prináša povestný dizajn pozostávajúci z jednoduchosti zdobenej luxusnými motívmi. Súčasťou bohatej módnej ponuky je aj štýlová obuv s neodolateľným dizajnom. To však nie je ani zďaleka všetko a pre verných zákazníkov milujúcich značku Gucci sú k dispozícií ešte elegantné hodinky, slnečné okuliare a iné módne príslušenstvo. Nezabúdajme ani na značkové parfumy, ktoré sú jedným z hlavných symbolov prestížnych reklamných kampaní.

Navštívte Gucci eshop

Široká škála produktov Gucci sa predáva v mnohých krajinách, no nie v každej nájdeme až takú rozmanitú ponuku. Dôvodov je hneď niekoľko, no podstatné je, že chýbajúce predajne ešte nie sú prekážkou ku kúpe vybraného sortimentu od tohto výrobcu, za čo môžu zákazníci ďakovať práve eshopu. Keďže ani slovenské nákupné centrá toho od tejto slávnej značky neponúkajú veľa, návšteva eshopu Gucci príde vhod aj našim spotrebiteľom. Pestrá ponuka online obchodu prináša možnosť ako sledovať aktuálne novinky v kolekciách, zapájať sa do tvorby reklamných kampaní a samozrejme nakupovať z pohodlia domova. Práve vďaka tejto stratégií dokázala spoločnosť Gucci pokryť takmer celosvetový trh a priblížiť svoje produkty miliónom zákazníkov z rôznych krajín.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená