Camaieu onlineVraví sa, že všetko je na webe. Inak to nieje ani čo sa týka módy. V súčastnosti sa módne značky snažia predbiehať v kvalite internetovej predajne a v návštevnosti ich internetovej stránky. Katalógy už taktiež nemajú veľké miesta popri tých online katalógov, pretože väčšina ľuďom je pohodlnejšie si pár klikmi nájsť to čo hľdajú. Podobne je to aj s touto značkou ktorá sa veľmi často vyskytuje v podobe Camaieu online.

Camaieu online na internet

Ak do internetového prehliadača zadáte názov Camaieu online zobrazia sa vám približne dva milióny výsledkov čo svedčí o tom, že táto módna značka Camaieu sa naozaj snaží propagovať aj takýmto moderným a aktuálnym spôsobom. Na Facebooku má táto stránka vyše päťsto tisíc fanúšikov čo znamená že sa skutočne snaží vytvoriť si akýsi vzťah so svojimi zákazníkmi a zaujíma sa aj o ich názory čo sa módy týka. Veď predsa pre nich je táto značka a na ich názoroch záleží. Na tejto stránke značka zverejňuje tie najnovšie kolekcie, fotografie s konkrétnymi novinkami a samozrejme aj ceny, ktoré idú priamo úmerne s kvalitou tejto značky. Taktiež tam nájdeme informácie o akciách a módnych prehliadkach, ktoré sa v najbližšej dobe chystajú.

Camaieu – móda pre ženy

Camaieu onlineZnačka Camaieu tvorí svoje módne umelecké diela výlučne pre ženy. Ženami sa inšpirujú a pre ženy tvoria. To je vidieť aj na konkrétnych kúskoch, ktoré naozaj dýchajú ženskosťou a luxusom. Ženskosť môžete nájsť v blúzkach, svetríkoch, v spodnom prádle či krásnych doplnkoch, ktoré oživia každý váš outfit. Každý týždeň môžete nájsť v predajniach značky Camaieu sto nových produktov. Slová ktoré dokonalo vystihujú túto značkou a symbolmi s ktorými sa značka prezentuje sú: žiarivá, farebná, šťastná, moderná, sebaistá a ženská. Taká je žena, ktorá nosí túto módnu značku Camaieu.

One thought on “Camaieu online

  1. Dobrý deň,
    ja neviem ale mám pocit, že vaše číslovanie veľkosti sa mení smerom nadol. Nosila som L, potom M a teraz je mi dobré S, ale moja váha ani výška dole nešla. Tak neviem čo majú nosiť take čo majú 160 a váhu 49.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *