C&A online

C&ATáto holandská značka vznikla v roku 1841, kedy dvaja z bratov pokračovali v rodinnej tradícii obchodovania a vyvážania textilu do celej Európy. Môžeme teda povedať, že história značky C&A má korene už v 17. storočí, kedy aj vzniklo logo tejto značky v podobe C&A. C ako Clemens a A ako Auguste – to sú mená bratov, ktorý začali s podnikaním v 17.storočí.

C&A online

V dnešnej dobe je čím ďalej tým viac normálne vyhľadávať si informácie o konkrétnych veciach, ktoré nás zaujímajú na internete. Preto ani pojem C&A online nie je cudzí. O tejto značke sa môžeme dozvedieť veľa informácií. Na Facebooku má táto stránka vyše päť a pól milióna fanúšikov. To dokazuje to, že sa spoločnosť C&A zaujíma o svojich zákazníkov a neustále poskytuje čerstvé novinky či už zo sveta módy, alebo zákulisia značky a taktiež informácie o pripravovaných kolekciách a projektoch, ktoré má táto značka rozbehnuté. Za spomenutie stojí to, že C&A podporuje ekologické výrobky. A práve preto sa do svojej ponuky rozhodli pridať produkty z ekologických materiálov. Od roku 2006 C&A ponúka kolekcie z certifikovanej bio bavlny, čo významne prispieva k životnému prostrediu. V roku 2009 C&A predalo zhruba 12,5 miliónov kusov oblečenia vyrobeného z organickej bavlny. To číslo svedčí o tom, že ľuďom nieje jedno čo nosia a chcú čo najviac prispievať k zlepšovaniu životného prostredia všade vo svete.

C&A onlineInternetový katalóg C&A

Pojem C&A online môžeme spojiť aj s internetovým katalógom, ktorý ponúka táto prestížna a ekologická značka. Pri návšteve na internetovej stránke si môžte vybrať akúkoľvek ponúkanú kolekciu, kde sa nachádzajú aktuálne kúsky, ktoré nájdete aj v predajni. Výhodou tohto systému je to, že si svoj obľúbený kúsok môžete nájsť aj z pohodlia domova. Ďalej si na C&A online stránke môžete prečítať o veľmi pestrej a hlbokej história, taktiež o tom, kde sa nachádzajú kamenné predajne tejto spoločnosti. A tak isto sa tam nachádzajú najbližšie plánované udalosti organizované značkou C&A.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená