Koton

koton logoPríbeh prestížnej značky Koton, ktorá vie upútať najmä svojimi kreatívnymi nápadmi, sa začal písať v Istanbule. Tureckí dizajnéri ukázali svoj talent pri tvorbe módnych návrhov a rozhodli sa vstúpiť do sveta módy s cieľom presadiť sa na európskom trhu plnom veľkej konkurencie. Bol to presne rok 1988, v ktorom sa tento zámer zrealizoval a na domácom trhu s oblečením sa objavila nová spoločnosť, ktorá mala čo ponúknuť. Tak sa začal pripravovať úspech majiteľov firmy Koton, ktorí za necelých 30 rokov pôsobenia dokázali viac ako si možno sami dokázali predstaviť.

Oblečenie Koton vyniká jednoduchosťou a komfortom

Návrhári pracujúci pod záštitou značky Koton chceli prísť s niečím netradičným, čo bude spotrebiteľmi privítané s otvorenou náručou. Takisto mali záujem osloviť čo najširšiu skupinu zákazníkov a nestavať svoju stratégiu len na nejakých pár konkrétnych produktov. Aj preto prišli s rozmanitými kolekciami prinášajúcimi trendy oblečenie pre dámy, pánov aj deti, ktoré môžu nosiť klienti z rôznych skupín obyvateľstva. Z dielne Kotonu sa do obchodov dostáva ročne okolo 20 000 modelov, ktoré sa predávajú vo viac ako 50 kolekciách rozdelených podľa viacerých kategórií. Aj to svedčí o schopnostiach tureckého výrobcu, ktorý si pomocou svojej usilovnej práce vybudoval veľké renomé a neustále dokazuje, že patrí medzi svetovú módnu elitu, ktorá si zaslúži expandovať do celého sveta.

Expanzia značky Koton za hranice

Ako už býva zvykom, úspešné módne značky majú záujem dostať svoje produkty bližšie aj k zahraničným zákazníkom a presne to spravila aj spoločnosť Koton, ktorá bola čoskoro po založení jedným z lídrov tureckého trhu s oblečením. Samozrejme, že domáci trh je malý pre každú úspešnú firmu a vedenie Kotonu sa tak rozhodlo rozšíriť svoje pôsobenie. Aj keď šlo o veľký risk, pretože turecká móda býva predstaviteľmi najvplyvnejších značiek dosť často podceňovaná, Koton si rýchlo získal rešpekt a potvrdil svoje právom zaslúžené miesto medzi európskou konkurenciou. Viac ako 300 obchodov vo vyše 20 krajinách je perfektnou vizitkou tejto spoločnosti a ukazuje, že Koton už dávno zdolal aj iné preslávené značky.

Predajňu Koton nájdeme aj v Bratislave

oblecenie-koton

Expanzia značky Koton sa priamo dotkla aj Slovenska, konkrétne Bratislavy, pretože pred niekoľkými rokmi tu otvorili novú predajňu. Presnejšie ide o butik v známom nákupnom centre Eurovea, kde sídli tento turecký výrobca trendy oblečenia a ponúka tak slovenským zákazníkom niečo zo svojho exkluzívneho sortimentu. Ľudia z Bratislavy a okolia si tak môžu dopriať do svojho šatníka niekoľko zaujímavých modelov renomovanej značky a obliecť sa do kvalitného a pohodlného oblečenia, v ktorom sa budú zaručene cítiť dobre. Aby to nebolo všetko, dobrou správou je aj predajňa Kotonu sídliaca v žilinskom centre Mirage, čím dokáže vedenie spoločnosti pritiahnuť ešte viac slovenských zákazníkov.

Vstúpte do Koton eshopu

Dlho očakávaná účasť Kotonu na Slovensku v žiadnom prípade nekončí prevádzkovaním kamenných predajní. Nie je to len predajňa v bratislavskej Eurovei a žilinský obchod, kde sa môžete dostať do blízkeho kontaktu s oblečením Koton. Túto možnosť máte takisto vďaka fungovaniu Koton eshopu, ktorý síce ponúka iný štýl nakupovania, no práve to je lákadlom pre mnohých zákazníkov. Navyše, je to práve eshop, kde nájdete oveľa viac ako v samotnej kamennej predajni a môžete tak spoznať prostredie tejto značky trochu intímnejšie. Takisto Vás čaká mnoho informácií o zákulisí výroby exkluzívneho oblečenia a dočkáte sa aj správ o najnovších aktualitách, takže prečo nevstúpiť do Koton eshopu a nerozšíriť si obzory.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená