Exisport

exisportPredaj športového oblečenia a obuvi je neodmysliteľnou súčasťou módneho trhu, na ktorom pôsobí veľké množstvo predajcov zameraných práve na túto oblasť. Aj keď ich stratégia môže byť diametrálne odlišná, vždy ich spája rovnaký cieľ a tým je schopnosť ponúknuť zákazníkom komfortný tovar, v ktorom sa budú cítiť dobre bez ohľadu na to, či ho využívajú pri športe alebo len na bežné nosenie. S rovnakým prístupom oslovuje aktívnych aj pasívnych športovcov Exisport, ktorý pozná tajomstvo dobrého obliekania.

Slovenský módny trh je síce dosť malý, no predajcov športového oblečenia a obuvi na ňom nájdeme hneď niekoľko. To však neznamená, že uspieť dokáže každý, pretože pri budovaní úspešnej predajnej siete treba prekonať viacero prekážok. Svoje o tom vedia aj predstavitelia Exisportu, rozsiahlej domácej siete obchodov zameraných na predaj športového oblečenia, obuvi a príslušenstva. Tá si už krátko po vstupe do priestoru s módou získala patričný rešpekt konkurencie a dnes jej patrí stabilné miesto na trhu, pričom nie náhodou je označovaná ako najväčšia maloobchodná sieť športových predajní na Slovensku.

Úspešné pôsobenie Exisportu

Exisport oslávi na budúci rok svoje 20.narodeniny, nakoľko bol založený v roku 1996. Ani krátka doba pôsobenia na trhu však nebola prekážkou, aby sa vedenie spoločnosti dostalo k svojmu cieľu a tešilo sa z vybudovania najväčšej maloobchodnej siete obchodov s módou a športovými potrebami u nás. Splniť tento zámer sa podarilo po relatívne krátkom čase a aj napriek obrovskej konkurencii zahraničných predajcov na domácom trhu si spoločnosť stráži slušné obraty, vďaka čomu môže naďalej napredovať a hľadať nové spôsoby ako zákazníkom ešte viac spríjemniť nakupovanie. Nápadov je pomerne dosť veľa a preto by sme klamali, ak Exisportu uprieme schopnosť dosiahnuť ďalšie úspechy a skúsiť sa presadiť v zahraničí.

Viac ako 20 predajní

predajne Exisport

Pri každej začínajúcej spoločnosti platí, že skôr ako sa začne premýšľať nad expanziou na zahraničných trhoch, treba zažiariť na tom domácom. Tohto princípu sa držia aj predstavitelia Exisportu, ktorých práca priniesla celkom pekné výsledky a jedným z nich je aj rozširovanie predajnej siete. S týmto krokom sa spája postupné otváranie nových obchodov, ktorých je aktuálne na Slovensku viac ako 20 a ich počet bude rásť. Spokojní zákazníci tohto predajcu sa nájdu v každom slovenskom regióne a jedným z nich si možno aj ty vo svojom domovskom meste.

Mohlo by vás zaujímať

V Exisport nájdeš najkvalitnejšie značky

Už pri prvej návšteve ktoréhokoľvek Exisportu si všimneš, že ponuka predajcu je flexibilná. V praxi to znamená, že v priestoroch obchodov nebudeš hľadať len jednu značku, na ktorú sa predaj špecializuje, ale vyberieš si z niekoľkých dostupných možností. Stručne povedané, v obchode si môžeš kúpiť produkty od viacerých výrobcov, pretože tie najkvalitnejšie športové značky nájdeš pod jednou strechou. Ponuka je ozaj bohatá a vďaka nej si dokážeš zaobstarať atraktívny sortiment z aktuálnych kolekcií od značiek ako Nike, Adidas, Ketller, Fila, Wilson, Reebok alebo Exitrek. To samozrejme nie je všetko a na výber máš toho podstatne viac, takže navštív predajňu Exisport a presvedč sa sám.

Produkty Exisport pre všetkých

Je jedno, ktorý šport je tvoj obľúbený a praktizuješ ho najčastejšie, športové oblečenie proste potrebuješ. Vďaka nemu sa budeš cítiť pohodlne a tvoje výkony môžu výrazne stúpať. Presne to chápe aj Exisport, ktorý vsádza na ten najlepší sortiment a zapĺňa regály svojich predajní tými najštýlovejšími modelmi. Tie sú samozrejme vhodné pre všetkých, takže na svoje si prídeš aj keď si tínedžer hrajúci basketbal či dáma v najlepších rokoch milujúca cyklistiku. Ponuka je neustále obohacovaná elegantným sortimentom z nových kolekcií, ktoré sú zárukou kvality a zároveň sa starajú o tvoj jedinečný vzhľad. A aby sme nezabudli, okrem svojich štýlových kúskov oblečenia a tenisiek tu zoženieš aj rôzne športové potreby podľa možností. Predajca nezabúda ani na tovar tohto typu a zákazníkom ponúka príslušenstvo určené pre loptové hry, vodné športy, lyžovanie, fitnes, korčuľovanie a takisto nechýba iné outdoorové vybavenie.

Navštív Exisport online

Najlepšie kúsky prestížnych svetových značiek predávaných v Exisporte nenájdeš len vo vybraných kamenných predajniach. Každý úspešný predajca myslí na potrebu komunikácie so zákazníkmi preferujúcimi online nakupovanie a slovenský líder v predaji športových potrieb nie je žiadnou výnimkou. Aj preto ťa pozýva do svojho virtuálneho priestoru, v ktorom ťa zoznámi so svojou bohatou ponukou štýlových produktov, stručne ti predstaví svoju stratégiu a povzbudí tvojho športového ducha vychytaným dizajnom v perfektnej kvalite za dobré ceny. Navyše, v tomto prehľadne spracovanom eshope sa dozvieš rôzne zaujímavosti o spoločnosti, ktoré by ťa tak mohli k nakupovaniu motivovať ešte viac. Rýchly a jednoduchý spôsob ako si zaobstarať nové športové oblečenie je dostupné pre každého, stačí ti internet a trochu tvojho času, počas ktorého si všetko vybavíš priamo z domu.

Nakupovanie v Exisporte prináša viacero výhod, ktoré môžeš vo svoj prospech zužitkovať aj ty. Stačí nájsť správny tovar a skombinovať ho tak, aby si z predajne odchádzal maximálne spokojný a hneď pri prvej príležitosti sa obliekol čo najelegantnejšie a najkomfortnejšie. To nie je vôbec ťažké, pretože v ponuke je mnoho produktov od viacerých výrobcov, čo ti dáva skvelú príležitosť vybrať si podľa vkusu a oživiť svoj imidž. Potom už len ostáva zájsť na ihrisko a celý vynovený začať podávať najlepšie výkony.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená