Danea

Všetci milovníci módy sa snažia nájsť značky, ktoré dokážu presne ulahodiť ich vkusu a navyše im ponúknuť kvalitu za najvýhodnejšiu cenu. V oblasti predaja obuvi to vôbec nie je jednoduché, pretože spojenie týchto troch atribútov je viac-menej ojedinelé. Preto sú predajcovia vsádzajúci na originálny dizajn doplnený rovnováhou medzi ponúkanou kvalitou a nastavenou cenou vzácni a nie náhodou sa o nich prejavuje obrovský záujem. Poznajú to aj zakladatelia rastúcej značky Danea, ktorá si postupne získava stále vyššiu priazeň slovenských zákazníkov.

Danea logoZnačka Danea môže byť pre mnohých stále neznáma, pretože jej pôsobenie na trhu za sebou nemá žiadnu bohatú históriu ako je to v prípade iných svetoznámych predajcov. Jej účasť na slovenskom trhu začala písať svoj príbeh len pred niekoľkými rokmi a určite bude nejaký čas trvať, kým začne konkurovať známejším menám v oblasti výroby a predaja obuvi. Aj napriek tomu však treba oceniť kus práce, ktorú špičkový tím dizajnérov odvádza a pochváliť prístup, ktorým vedenie spoločnosti oslovuje svojich fanúšikov. Aby si spoznala túto mladú a celkom potenciálnu značku aj ty, ideme si bližšie predstaviť niečo z jej portfólia a pozrieť sa na štýl, ktorým sa snaží osloviť rôzne skupiny zákazníkov vrátane teba.

Mladý predajca obuvi

Pre mladú rozvíjajúcu sa módnu spoločnosť je typická orientácia na predaj elegantnej obuvi. Práve tento typ sortimentu tvorí základ jej bohatej ponuky, ktorá prináša pestrý výber pre rôzne skupiny zákazníkov. Štýlové kolekcie sprevádzané rôznymi inovatívnymi prvkami prinášajú na trh s módou nové dizajnové prevedenia a oživujú tak jeho ponuku, čo umožňuje vybrať si vhodný typ obuvi aj náročnejším spotrebiteľom zo všetkých vekových skupín. Aj preto si obuv značky Danea kupujú najmä zákazníci hľadajúci niečo špeciálne, čo dodá ich chôdzi tú správnu charizmu a navyše im pomôže cítiť sa uvoľnene pri každom jednom kroku. To však neznamená, že súčasťou obchodov nie sú modely vyrobené v jednoduchom vzhľade, ktoré sú pre svoje schopnosti ponúknuť chodeniu komfortu dosť populárne. Každopádne, na výber máš vždy bez ohľadu na to, či hľadáš letnú obuv k vode, pevné topánky do studeného počasia alebo skôr niečo slávnostné.

Danea ťa prekvapí cenami

danea kolekciaPri nákupoch v obchodoch Danea zažiješ jedno prekvapenie za druhým, takže nespoliehaj sa len na výhodu bohatej ponuky tovaru. Okrem rozmanitosti, elegancie a zmyslu pre jedinečný vkus ťa čakajú aj skvelé ceny, vďaka ktorým sa produkty tejto značky môžu dostávať medzi stále väčší počet zákazníkov. Slovenskí spotrebitelia sú na ceny dosť citliví, takže predajcovia by si mali dobre zvážiť, s akými cenovými reláciami skúsia upútať ich pozornosť. V prípade siete Danea však netreba vôbec kalkulovať nad výhodnosťou cien, pretože tie sú nastavené na podstatne nižšiu úroveň ako u konkurenčných predajcov. Aj napriek tomu si nemysli, že nízke ceny ťa pripravia o snahu dostať sa k maximálnej kvalite, pretože Danea si dáva na záležať na svojich produktoch a dôraz na trvácnosť svojich výrobkov kladie na prvé miesto.

Spoznaj Danea Bratislava

danea obchodNa štýlovú obuv Danea môžeš natrafiť v niekoľkých bratislavských obchodných centrách. Práve v ich priestoroch sa prevádzkujú značkové predajne, ktoré ti ponúkajú to najlepšie z ponuky a umožnia ti kúpiť si niektorý z atraktívnych modelov. Možností na výber máš viac, a skúsiť môžeš napríklad prevádzku v Avione, Auparku alebo Poluse. V každej z predajní si vyhliadnutú obuv priamo vyskúšaš a hneď otestuješ, či ti sedí ako uliata. Pokiaľ by nesedela, nič sa nedeje, veď produktov je viac než dosť a určite si dokážeš nájsť niečo vhodné tvojmu vkusu. Po výbere vhodných topánok si ešte nezabudni pozrieť rôzne doplnky, ktoré sa môžu hodiť k obsahu tvojho šatníka. Moderné slnečné okuliare, príťažlivé kabelky alebo elegantné rukavice si určite nájdu nejakú špeciálnu príležitosť, na ktorej sa dajú využiť, takže skúšaj, vyberaj a kupuj.

Pokiaľ neuznávaš behanie po obchodoch a príde ti to ako strata času, potom máš ešte jednu možnosť. Tou je samozrejme vybavenie objednávky prostredníctvom online nakupovania na oficiálnom eshope, kde dokonca nájdeš mnoho zaujímavých výhod. Touto formou si síce nemôžeš vyhliadnuté topánky, plážovky alebo sandále priamo vyskúšať, no na druhej strane si ich zaobstaráš tým najjednoduchším spôsobom, ktorý ťa privedie k pohodlnému nákupu z internetu. Nesmieme zabudnúť ani na spomínané výhody, ktoré návšteva Danea eshopu prináša všetkým zákazníkom. Tým je možnosť využiť poštovné zdarma pri nákupe nad 20€ a takisto šanca vrátiť tovar bez akýchkoľvek nákladov v prípade, že ti obuv nesadla. To je ďalšie plus, prečo sa oplatí skúsiť online obchod a dostať sa k obľúbenému sortimentu ľahko a pohodlne.

Vzhľadom na kratšie pôsobenie na trhu a menej skúseností s prevádzkovaním siete módnych obchodov je Danea aj tak skvelým príkladom ako úspešne naštartovať svoje podnikanie. Jej príbeh sa začal písať vo veľkom štýle a určite sa môžeme tešiť na ďalšie zaujímavé kroky. Tie by mohli priniesť tejto spoločnosti ďalší rast a priblížiť jej sortiment k ďalším zákazníkom, čo by bolo najlepšou formou ako napredovať. Danea sa dnes môže pochváliť aj účasťou na zopár zahraničných trhoch, pričom svoje produkty ponúka aj prostredníctvom prehľadných eshopov spracovaných pre štyri krajiny. Ty už možno máš s týmto módnym domom vlastnú skúsenosť a vieš najlepšie zhodnotiť, či sa oplatí využívať jeho produkty, no nováčikom ostáva jediná možnosť ako to zistiť a to nakupovať.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená