CCC

Trh s obuvou nám pravidelne prináša nejaké horúce novinky, ktoré sa ťa snažia osloviť a prilákať do priestoru predajní. V nich nájdeš sviežu ponuku, z ktorej si môžeš vybrať rôzne modely lahodiace tvojmu vlastnému vkusu. Aktuálne kolekcie ti ponúknu vždy to najlepšie, čo sa momentálne predáva a každá z nich ťa upúta niečím špecifickým. To ale neznamená, že si dokážeš hned vybrať a dôvodov môže byť niekoľko. Potom neostáva nič iné, len nájsť takého predajcu, pri ktorom sa dôvody na odchod s prázdnymi rukami nenájdu a svoju zbierku obuvi si predsa len doplníš nejakým atraktívnym kúskom. Skús sa poriadne popozerať a určite ti neunikne obchod CCC, ktorý bude tou pravou voľbou.

Logo CCC  Spoločnosť CCC má pôvod u našich severných susedov z Poľska, kde začala prevádzkovať svoje predajne špecializované na elegantnú obuv doplnenú celkom slušnou ponukou módneho príslušenstva. História tohto hráča siaha len do 90.rokov minulého storočia, počas ktorých sa vedenie spoločnosti orientovalo na rozbehnutie svojho biznisu. V Poľsku síce nechýbali lacní predajcovia domácich značiek, no len ťažko sa dalo hovoriť o príťažlivom dizajne a hlavne kvalite daného sortimentu. Boli to práve obchody CCC, ktoré domácim zákazníkom ponúkli možnosť kupovať kvalitné topánky za dobrú cenu a táto stratégia z nich rýchlo spravila lídra na domácom trhu s obuvou. Ako je už pri úspešných a rozvíjajúcich sa módnych značkách zvykom, o svoj úspech sa chcú podeliť aj so zahraničnými zákazníkmi, takže vybudovanie medzinárodnej siete predajní sa stalo ich hlavným cieľom. To samozrejme platilo aj v prípade CCC a dnes uvidíš logo tohto predajcu aj v ďalších krajinách vrátane Slovenska, kde si ľahko budujú početnú zákaznícku základňu a postupne si získavajú vplyv medzi elitou najlepších predajcov orientovaných na obuv a drobné módne doplnky.

Trendový dizajn za nízke ceny

CCC módaNie je žiadne tajomstvo, že poľská obuv je síce elegantná a často dokáže priniesť oslňujúci dizajn, no v porovnaní s produktmi z iných európskych krajín je porovnateľne lacnejšia. To by sa malo javiť ako výhoda, no bohužiaľ veľké množstvo zákazníkov sa na to pozerá ako na problém spojený s nedostatočnou kvalitou. Pri niektorých poľských značkách im treba dať za pravdu, no to určite nie je prípad CCC. Nemusíš sa obávať, že štýlové modely CCC, ktoré ťa toľko lákajú, vydržia len pár dní. Ak sa o ne budeš dôkladne starať, potom si môžeš byť istá, že si dokážeš túto obuv užívať dosť dlho a to len za niekoľko eur. Čo myslíš, ak by daný tovar nebol trvácny, mohla by popularita spoločnosti rásť a počet zrealizovaných obchodov každým rokom stúpať? Určite nie, takže aj to je dobrý dôkaz toho, že stratégiou CCC nie je len rýchly predaj, ale snažia sa o serióznu prácu orientovanú na zodpovedný predaj daného sortimentu. Je oceneniahodné, že návrhári dokážu spájať kvalitu s nízkymi cenovými reláciami a čo je pre teba najdôležitejšie, nezabúdajú ani na vzhľad jednotlivých modelov a ich komfortnú stránku potrebnú pre pohodlnú chôdzu. A keď sme už spomínali starostlivosť, v predajniach CCC si rovno kúpiš aj rozličné krémy alebo spreje určené na ochranu povrchu obuvi, takže všetko si vybavíš na jednom mieste.

Obuv CCC do každého počasia

Ponuka predajní CCC je naozaj bohatá, takže nejaký špeciálny model topánok si vyberieš bez zbytočného váhania. Dizajnéri z Poľska inšpirovaní najnovšími svetovými trendami si dávajú záležať na rozmanitosti, takže pokojne môžeš očakávať obuv na rôzne účely. Aj predstavitelia obchodnej siete potvrdzujú, že obuv CCC je vhodná do každého typu počasia, čím ti chcú dať najavo, že v predajni nájdeš mnoho topánok na zimu, prechodných modelov s rôznym typom podpätkov, obuv na slávnostné účely, letné sandále a balerínky a tiež eleganciu v športovom duchu. Za zmienku stojí aj spektrum materiálov využívaných pri výrobe, pretože portfólio je bohaté na produkty z kože, syntetických látok a takisto sa nájdu aj modely, ktoré sú obohatené kvalitnými prírodnými textíliami. S nákupom obuvi CCC neváhaj ani v prípade, že ťa chceli odradiť ich zameraním na špeciálne skupiny žien. Pri prehliadke sortimentu v obchode alebo pri prezeraní ponuky na CCC eshope si sama všimneš, že táto obuv je určená všetkým ženám bez ohľadu na rozdiely vo veku, type postavy alebo dokonca pozícií v práci. Aby toho nebolo málo, poľský predajca je známy aj svojou pestrou ponukou modelov pre mužov a deti, takže niečo štýlové môžeš vybrať aj pre nich a dať im to napríklad pod stromček.

CCC pripravuje špeciálne kolekcie

CCC oblečeniePri predstavení spoločnosti CCC a ich špeciálnej obuvi nesmieme zabudnúť na ďalší dôležitý fakt. Tým je schopnosť majiteľov prinášať špeciálne kolekcie, ktoré stále niečím prekvapia. Buď ide o nejaké netradičné dizajnové prevedenia, zakomponovanie doposiaľ nevyužívaných materiálov, príchod šokujúcich farebných odtieňov kombinovaných s inými extravagantnými motívmi alebo všetko naraz. Aj týmto si CCC dokáže získať tvoju pozornosť, ktorá sa ihneď nasmeruje na niečo originálne, čo si zatiaľ nevidela v žiadnej inej predajni. Nezvyčajné prvky sú v podstate súčasťou každej kolekcie, takže vždy sa môžeš tešiť na niečo nové. Ako príklad môžeme spomenúť nedávny príchod imidžových praciek na jesennú a zimnú obuv. Humorné motívy zvieratiek na topánkach boli takisto veľkým hitom a ich predaj je úspešný dodnes. Ani modely s klinovým podpätkom neboli vnímané ako niečo obyčajné, pretože tie sa vypredávali rýchlejšie ako čokoľvek iné. Čo povieš, stojí za to navštíviť niektorý z viac ako 30 obchodov CCC prevádzkovaných u nás a skúsiť si vybrať niečo z tejto špeciálnej ponuky?

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená