Shooos logo

Naše hodnotenie e-shopu:
 (8/10)

Shooos je e-shop robený s láskou a nadšením. Materskú loď hľadajte u nás na Slovensku, kde sa tiež nachádza aj kamenná predajňa. Keďže sa jedná o úspešný projekt, majitelia sa rozhodli expandovať aj do Českej republiky.

 

Páni -aj Vaše nohy môžu byť v teple!Majitelia sú nadšenci do obuvi, a preto sa snažia, aby vo svojom eshope mali naozaj široký výber. Ich predstavou je mať v svojom internetovom obchode aspoň z každej značky nejaký pár. A preto sa môžete tešiť na postupné rozširovanie. Aktuálne na webe nájdete obuv značiek ako napríklad Adidas, Salomon, Converse, Splendix, Botas 66, Reebok a iné.

Shooos

Web sa svojím vzhľadom bez rozpakov vyrovná špičkovým zahraničným eshopom. Má krásne čisté línie a pôsobivé fotografie. Aj veľmi vydarené popisky. Shooos sa na nič nehrá, a preto nič nekomplikuje a ide rovno na vec. Všetok svoj sortiment roztriedil do 5 základných kategórií: Pánske, Dámske, Deti, Značky a Výpredaj. Po rozkliknutí si potom obuv vyberáte už veľmi známym a obľúbeným spôsobom, vďaka ktorému po uvedení cenového rozpätia, značky, farby a veľkosti, získate tú najlepšiu ponuku, podľa vašich požiadaviek. Prihlásenie do systému je dá sa povedať klasické, prostredníctvom jednoduchej tabuľky (ktorá však nevyžaduje dátum narodenia), čo pozitívne kvitujem. Súčasťou e-shopu je aj veľmi pekný a praktický blog, ktorý vám pomôže s výberom, inšpiruje aj informuje o aktuálnych trendoch. Tiež tu nechýbajú ani praktické rady. Shooos je prepojený s Facebookom, Pinterest a Google+.

Pozitíva tohto eshopu

  • Shoos je sympatickým veľmi milým e-shopom, ktorý ponúka celé množstvo zliav
  • Široká ponuka obuvi pre celú rodinu.
  • Rýchle dodanie do 2 pracovných dní.
  • Obchod umožňuje zakúpený tovar vymeniť, alebo vrátiť
  • Skvelý blog

Nevýhody nákupu na webu Shoos.sk

  • Za mínus je možno považovať aj to, že sa jedná o náš slovenský e-shop, na rozdiel od iných internetových e-shopou sú celkom v nevýhode, pretože okrem klasických zliav (ktoré však dnes ponúka skoro každý e-shop) toho zákazníkom niečo naviac neponúkne. Ide teda o priemer, ktorý nieje zlý, ale v silnej konkurencii môže asi len ťažko zažiariť. Škoda, pretože inak je to e-shop veľmi sympatický. A pretože za internetovým obchodom sú dvaja nadšenci, ktorý ho chcejú neustále vylepšovať, privriem oči a dám tomuto obchodu s obuvou o pol bodu lepšie hodnotenie
    Dámy obujte sa na zimu!

Hodnotenie:

 (8/10)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *