Footshop logo

Naše hodnotenie e-shopu:
 (9/10)

Footshop.sk je špecializovaným internetovým obchodom, ktorý sa zameriava na predaj obuvi. V ponuke má pritom topánky ako pre dospelých, tak i pre deti. Ich sortiment býval veľmi špecifický, pretože v ponuke má iba Skate topánky, Street topánky, Hip-hopo topánky, Sneakers topánky a členkové topánky. Dnes vo svojej ponuke má aj klasické tenisky, letné topánky, žabky, jesenné topánky a zimné topánky. Okrem nich tu však nájdete aj prípravky pre starostlivosť o topánky, ponožky, čiapky, šiltovky, peňaženky, batohy, hodinky a slúchadlá.

 

E-shop Footshop.sk je internetovou podobou u nás zatiaľ jediného kamenného obchodu. Web sa môže pochváliť bohatou ponukou špičkovej značkovej obuvi. K ponúkaným značkám patrí napríklad Adidas, Asics, Converse, Happy Socks, Herschel, Puma, Nike, Vans, SUPRA alebo napríklad Reebook. Ponuka je určená skôr mladším ročníkom.

Nákup vo Footshop.sk vás proste baví

Už na prvý pohľad vás obchod zaujme. Konečne to totiž nie je klasický biely e-shop, ale originálny a zaujímavý obchod, ktorému nechýba vtip a šmrnc. E-shop je jednoduchý a aj cez farebnú grafiku neklame oči a dobre sa v ňom orientuje. Footshop.sk je rozčlenený do niekoľkých hlavných kategórií, ako dámske topánky, pánske topánky, šiltovky, doplnky, značky, zľavy a info. Tie sú potom ešte ďalej rozdelené. Jednotlivé modely obuvi sú v obchode veľmi pekne prezentované. Už na prvý pohľad vás zaujmú fotografie, ktoré rozhodne nie sú žiadne tuctové produktovky. Foografie veľmi príhodne dopĺňajú podrobné popisy. Registrácia do e-shopu Footshop.sk je úplne jednoduchá a rýchla. Ceny za topánky nie sú nijako premrštené.

Prečo tu nakupovať?

Dôvodov, prečo tu nakupovať by som videla veľa. V ponuke majú naozaj krásne topánky, s ktorými si dajú tú prácu, aby ich pekne prezentovali. Zákazníkom sa snažia tovar, čo najviac priblížiť a ponuka je rozsiahla a neustále aktualizovaná. Je tu veľa zaujímavých akcií, napríklad, že pre značku New Era je doprava vždy zadarmo, inak je zadarmo od nákupu nad 40 eur. Všeobecne za poštovné zaplatíte od 2 do 5 eur, podľa toho, či budete platiť vopred, alebo na dobierku. Ak ste z Bratislavy, topánky si môžete vyzdvihnúť dokonca aj osobne. Možnosť vrátenia alebo výmeny je tu predĺžená na 30 dní. Je nutné tiež podotknúť, aby ste sa pozreli na jednotlivé kúsky zvlášť, pretože poštovné zadarmo obchod ponúka aj u iných značiek.

Plusy e-shopu Footshop.sk

  • Pekný prehľadný dizajn stránky
  • Rozsiahla ponuka nevšednej obuvi
  • 100% spokojnosť zákazníkov na Heuréke
  • Každý mesiac obchod predá niekoľko tisíc mesačne
  • Poskytuje možnosť vrátenia tovaru do 30 dní aj možnosť výmeny v prípade, keď se netrafíte do veľkosti
  • Garantuju tu nejnižšiu cenu, a to dokonca až tak, že ak nájdete v jeden deň rovnaký model aj inde a za nižšiu cenu, rozdiel v cene vám vyplatia.
  • Obchod usporadúva výpredaje, ponúka obuv v akcii a niektoré zľavy z predaja dosahujú až 50% výššie

Mínusy nakupovania vo Footshop.sk

Vlastne som žiadne nenašla. Aj keď, trochu mätúce sú ceny za dopravu. V sekcii platba a doručenie je uvedené jedno, v obchodných podmienkach niečo iné, v argumentoch pre mamičky zas niečo iné a keď listujete jednotlivým tovarom, zistíte, že veľa topánok doručujú zadarmo (teda aspoň 2.12.2015 to tak bolo).

Hodnotenie:

 (9/10)

One thought on “Recenzia eshopu Footshop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *