Zoot Logo

Naše hodnotenie e-shopu:
 (9/10)

Zoot, preslávený netradičný e-shop, prináša každý deň nový tovar aj celé kolekcie popredných svetových značiek. Nejde však o bežný e-shop, Zoot sa snaží svojim zákazníkom dať oveľa viac než len dámsku a pánsku módu. Snaží sa byť tiež aj radcom a dobrým pomocníkom. Vážne?

 

Slovenský ZOOT

ZOOT.sk je slovenskou verziou vo svete presláveného internetového obchodu. Typické pre tento e-shop je čistý vzhľad, jednoduchosť a prehľadnosť. Naskrz sa drží aktuálnych grafických trendov, ktoré fandia bielej a kontrastnej čiernej. Minimalistický dizajn nerozptyľuje, ale z druhej strany splýva s dizajnom iných e-shopov, ako Marks and Spencer apod.

Čo nájdete na stránkach eshopu


Desigual na ZOOT.sk

E-shop láka k nákupom neustále aktualizovaného sortimentu z oblasti dámskej a pánskej módy, ale mimo nej tu nájdete aj módne doplnky, topánky, hračky a dekorácie. V ponuke má tovar napr. Týchto značiek Refresh, Desigual, LYDC LONDON, Herschel, VERO MODA, Disaster, Adidas, Little Marcel, Converse a mnoho ďalších (jedná sa celkom o 250 značiek).

Filozofiou internetového obchodu je snaha odlíšiť sa od ostatných, aj preto sa snažia ponúkať len výnimočné veci. Každý deň preto Zoot pre svojich zákazníkov pripravuje tzv. Úlovok dňa, kedy ponúka jeden kúsok z dámskej a jeden z pánskej kolekcie za úplne výnimočnú cenu (zľavnený až o 70%). Okrem toho Zoot ďalej ponúka úplne nové kolekcie za špeciálnu cenu. Na stránkach nechýba ani sekcie výpredaje, v ktorej je tovar zľavnený až o 30%.

Čo ešte ponúka e-shop ZOOT?


Doplnky na ZOOT.sk
E-shop sľubuje, že vám všetok u nich zakúpený sortiment dopraví zadarmo, a to urýchlene, už do 24 hodín. A to nie je všetko! Ak si nie ste istí veľkosťou, môžete si objednať aj niekoľko veľkostí naraz a v jednej z ich výdajní si veci vyskúšať a vybrať si tú najlepšie padnúce, bez toho, aby ste museli niečo naviac platiť. Aby toho nebolo málo, tak máte čas na vrátenie nielen 14 dní, ako hovorí zákon, ale dokonca dní 90. Poštovné pri vrátení tovaru pritom hradí spoločnosť.

Zhrnutie v skratke

Výhody e-shopu ZOOT

  • Prehľadnosť a dobré členenie e-shopu.
  • Rozsiahla, neustále aktualizovaná ponuka sortimentu, ktorý je ponúkaný za dobrú cenu.
  • Spoločnosť pre svojich zákazníkov chystá aj ďalšie výhody (možnosť výhry nákupu zdarma), akcie, zľavy, výpredaje a poskytuje tiež aj zľavové kupóny.
  • Objednaný tovar je dopravovaný zdarma.
  • ZOOT sľubuje rýchle dodanie do 24 hodin (dnes objednáte, zajtra nosíte).
  • Možnosť na vrátenie máte 90 dní, bez toho, aby ste museli hradiť poštovné.
  • Výdajne ZOOT vám umožňujú vyskúšať si oblečenie a vybrať si také, ktoré vám bude najlepšie sedieť.
  • Stránky ďalej ponúkajú rady, inšpiráciu, aj pomoc so stylistmi.

Nevýhody, negatíva a mínusy e-shopu ZOOT

  • Výdajní je v reále podľa mňa málo…
  • Stránky sú tak čisté a jednoduché, že vás na prvý pohľad nezaujmú a splynú s inými.

HODNOTENIE:

 (9/10)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *