OTTO logo

Naše hodnotenie e-shopu:
 (8/10)

Katalógy OTTO bývali podpultovým tovarom. Pašoval sa z Nemecka, odkiaľ OTTO pochádza a ženy nad jeho obrázkami vzdychali ešte po niekoľko rokov. Tie šikovnejšie sa potom pokúšali podľa drobných fotiek vytvoriť podobný západný model, s ktorým by ohromili okolie. Bolo to za tuhého totáča a dodnes si spomínam, ako veľmi mi tieto katalógy voňali. Kde však sú tie časy. OTTO pracne prekonalo hospodársku krízu a dnes už nie je len na tlačenom papieri, ale ich módne kúsky môžete loviť aj v ich e-shope Otto.sk.

 

To, že sa jedná o najväčšieho predajcu konfekčného oblečenia, rozhodne OTTO nezaprie. Ponuka aj na internete je ohromná. Určite ešte väčšia, než bol v tlačenom katalógu. Eshop ponúka sortiment od viac ako tisícky výrobcov. Ide napríklad o značky Tamaris, Rieker, Puma, s.Oliver, Laura Scott, Nike, MUSTANG, Lascana, KangaROOS a mnoho ďalších. V internetovom katalógu sa tak dnes ponúka nielen móda, ale aj domáce potreby, bytové vybavenie, nábytok, doplnky a bytový textil.

OTTO vás nesklame!

OTTO je preverenou značkou, ktorá ponúka len kvalitné trendové výrobky za veľmi dobrú cenu. Aj pre tento e-shop je typické, že jeho pozadie tvorí biela farba s ľahkým typicky mestským šedým odtieňom. Tieto farby príjemne dopĺňa kontrastné červená v podobe loga a ďalších detailov. Web je prehľadný, príjemný a ponúka peknú prezentáciu, obsahuje aj všetky potrebné informácie. Sortiment je rozčlenený do niekoľkých kategórií, v ktorej nájdete ďalšie členenie. Keď si prejdete ešte ďalšie špecifikácie, dostanete sa k bližšiemu roztriedeniu sortimentu, v ktorom si ďalej môžete vyberať podľa farby, značky a ceny. Je to síce trochu klikanie, ale je to preto, že sa v e-shope nachádza vskutku veľký počet sortimentu. Registrácia do tohto internetového e-shopu je pomerne jednoduchá a rýchla, predstavuje klasickú tabuľku, len aj tu je po vás vyžadované, aby ste uviedla dátum narodenia.

Výhody nakupovania u OTTO


Dôvodov, prečo nakupovať v OTTO.sk  je pomerne dosť. Niektoré sú síce také iba páčivé, pretože sú predsa dané zákonom, napríklad možnosť vrátenia zakúpeného tovaru do 14 dní. Alebo sa podobajú štítku na mlieku, bez farbív a konzervantov, čiže – nákup možný 24 hodín denne :-). Faktom však je, že pevnou súčasťou e-shopu sú výpredaje. Obchod usporadúva aj rôzne akcie, ako napríklad teraz. Zľavy na sortiment produktov z e-shopu OTTO nájdete na internete v podobe rôznych zľavových kupónov.

Doručenie objednávky

Objednávka je doručená v priebehu 10-15 dní (keď je tovar skladom). Platba je pritom možná vopred, ale aj na dobierku. Cena sa potom podľa toho odvíja. Platba vopred vás vyjde na 5eur a dobierka na 6eur. Doručenie zadarmo OTTO e-shop ponúka pri objednávke nad 85eur.

Plusy nakupovaní v e-shope OTTO.sk

 • OTTO e-shop je preverenou zárukou kvality
 • Jeho stránky obsahujú jednu z najrozsiahlejších ponúk sortimentu na svete
 • Tovar je perfektne popísaný a doplnený o pekné a zreteľné fotografie
 • Rozumná cena
 • Mnoho zliav
 • Možnosť ukladania obľúbeného sortimentu do wish listu
 • Organizovanie súťaží

Negatíva eshopu

 • Vďaka širokej ponuke sortimentu je nutné viac klikať, čo niekomu môže vadiť
 • Niektoré pozitíva, ktoré e-shop uvádza, nie sú skutečné pozitíva, ale iba pekné vety
 • Doba doručeniaí 10 až 15 dní (pokiaľ je tovar na sklade) je na dnešní dobu pomerne dosť
 • Konkurencia ponúka lepšie podmienky platby za doručenie

Hodnotenie:

 (8/10)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *