Maxana,sk

Moje hodnotenie e-shopu:
(9/10)

Na stránku Maxana.sk som sa dostala pred Vianocami v snahe nájsť vhodný darček pre moju svokru. Ona sama o sebe hovorí, že je „správna žena“, čo znamená, že nikdy nepatrila medzi tie štíhle.
Nejako obzvlášť sa tým netrápi a berie to skôr s nadhľadom a humorom. Problém ale nastáva vždy, keď si chce kúpiť niečo na seba. Ako každá žena, aj ona má rada módu a pekné oblečenie, no v jej veľkosti si nevedela nikdy nič pekné kúpiť a keď sa jej aj niečo páčilo, nemali to v jej veľkosti alebo jej nesedela dĺžka. Aj keď som jej pôvodne chcela kúpiť niečo ja ako prekvapenie, nakoniec som jej poslala link, nech si radšej vyberie sama. Nie je síce počítačový nadšenec, ale táto stránka je spravená veľmi prehľadne, s jednoduchou navigáciou a peknou infografikou, takže to zvládla od výberu až po samotné objednanie úplne sama bez toho, aby mi musela volať.

Stránku som si tiež preklikala a musím povedať, že som bola prekvapená, aká široká môže byť ponuka pre plnoštíhle ženy.

V ponuke je asi naozaj všetko, čo môže žena hľadať, od kabátov až po spodné prádlo. Navyše veci sú veľmi prehľadne zoradené v kategóriách, kde je možnosť zvoliť si ešte podkategóriu, prípadne aj farbu a veľkosť. Praktické je, že na fotku netreba ani kliknúť, aby som zistila, či je dostupná požadovaná veľkosť, stačí na nej podržať kurzor a hneď sa objaví tabuľka s dostupnými veľkosťami.
Čo sa týka ponuky, nájdete tu oblečenie asi naozaj na každú príležitosťna doma, do práce, na voľný čas, na šport, ale kľudne aj na ples, či dokonca zásteru do kuchyne.

Veľká výhoda hlavne pre ľudí, ktorým bežne nesedia štandardné veľkosti je možnosť nechať si oblečenie upraviť – predĺžiť alebo skrátiť presne podľa ich potreby.
Pôvodne som si myslela, že Maxana je stránka len s oblečením pre plnoštíhle ženy, ale ako som zistila, oblečie sa tam kľudne celá rodina, muži aj deti a to vo všetkých veľkostiach.
Nechýbajú ani originálne doplnky do domácnosti, mňa oslovil hlavne kuchynský vintage štýl, ktorý je teraz veľmi trendy a pekne balená kozmetika, ktorá je tiež vhodná ako darček.
Tento eshop odporúčam nie len kvôli bohatej ponuke, čo je pri dobrom obchode základ, ale aj kvôli ústretovej komunikácii so zákazníkmi, čo si overila moja svokra, keď sa rozhodla dať si objednaný tovar upraviť na svoju dĺžku.  Som si istá, že tu nenakúpila naposledy.

 

HODNOTENIE:

(9/10)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *