Brands24

Naše hodnotenie:
(7,5/10)

Pod označením Brands24.sk sa skrýva slovenský eshop, ktorý sa úspešne uchytil aj u nás. Obchod sa zameriava na predaj mladistvej a sviežej štýlovej street style módy od tých najrôznejších značiek. Internetové zdroje tento eshop opisujú ako najväčší a najlepší prémiový online outletový obchod v Slovenskej republike. Naozaj? Poďme sa mu pozrieť na zúbok.

 

Brands24.sk je určený mladým ľuďom, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. V ponuke preto majú veľké množstvo tovaru od značiek, ktoré sa streetovú módou, ďalej mestským štýlom i šport casual štýlom zaoberajú. Ide napríklad o značky GAUDI, Lacoste, Converse, Reebok, HUNTER, alebo VANS (a mnoho ďalších). Toto oblečenie môžete v bežnom živote vidieť najviac na študentoch a mladých ľuďoch cca do 25 rokov. Brands24 má ucelenú ponuku oblečenia vytvorenú presne tak, aby ste sa na jednom mieste mohli obliecť od hlavy až po päty (a to vrátane doplnkov). Ide napríklad o kabáty, šiltovky, bundy, tričká, blúzky, topy, batohy, kabelky, tenisky a iné topánky, šály, čiapky, ponožky aj rukavice.

E-shop Brands24.sk

O internetovom obchode Brands24.sk sa na internete dočítate, že sa jedná o najmodernejší, dizajnovo a technicky najvyspelejší e-shop. Mno, neviem …

Pravda, stránka má čistý minimalistický dizajn, v ktorom sa aj v grafike, fotografiách a v prezentácii odráža pre koho je e-shop určený, teda pre mladých ľudí s nadšením pre street módu a mestský štýl. Web pôsobí čisto, jednoducho a prehľadne. Snaží sa pôsobiť dojmom, že máte všetko ako na dlani. Áno, máte, okrem informácie, čo je obchod vlastne zač. Kdesi v obchodných podmienkach sa dozviete, že ide o slovenskú firmu a v zápätí máte uvedený kontaktný telefón spolu s emailom, ale to je asi tak všetko, čo tu o sebe firma napísala. Niečo viac o e-shope je komplikované nájsť dokonca aj na internete. Považujem to za ohromnú chybu a úprimne, ak v dnešnej dobe nie som schopná dohľadať (a to ľahko a rýchlo, nie s polhodinovým pátraním), kto za obchodom stojí, nepodpisujete a považujem e-shop za nedôveryhodný. Odporúčam v tomto smere urobiť nápravu, pretože je to škoda, internetový obchod je spravený naozaj vkusne, dizajnovo veľmi pekne a zaujímavo. Človek sa na webe veľmi ľahko orientuje a aj tu je veľmi praktický vyhľadávač, ktorý vám ľahko a rýchlo pomôže selektovať burinu od zrna.

Vy objednáte, my dodáme…

Aj v tomto internetovom obchode sa vám pri nakupovaní oplatí registrovať. Nemusíte sa báť, nie je to nič zložité, ani náročné. Pozitívne kvitujem, že tento e-shop po vás nežiada dátum narodenia.

Po vykonaní objednávky Brands24 sľubuje doručenie tovaru rýchlo a zadarmo, a to všetkým bez výnimky. Objednávky, ktoré e-shop prijme do 13 hodiny budú expedované už ten daný deň a doručené sú do 24 hodín. Presné dodacie lehoty sú napísané u každého sortimentu zvlášť. Pokiaľ si objednáte tovar, ktorý práve nie je skladom, je dodaný najneskôr do 14 pracovných dní. O tomto stave je však zákazník informovaný.

Návrat tovaru a jeho výmena

Sympatické od toho e-shopu je možnosť vrátenia tovaru do 60 dní od doručenia tovaru. Povinné je, aby ste tovar vrátili nepoužitý, nepoškodený, čistý, bez zápachov, spolu s originálnymi visačkami, obalmi, kópiou faktúry a vyplneným formulárom o navrátení tovaru. V priebehu tejto doby môžete vykonať aj výmenu objednaného tovaru za iný z aktuálnej ponuky e-shopu. Výmena pri objednávkach nad 30eur je zadarmo a dokonca neplatíte ani za poštovné za vymenený tovar. Inak tomu nie je ani u lacnejších objednávok.

Prečo nakupovať na Brands24.sk?


Brands24 poskytuje celý rad zliav. Ako odmenu za registráciu na vás čaká zľava vo výške 5 eur na váš prvý nákup. Ďalšie zľavy potom na stránkach nájdete v sekcii výpredaj, kde je tovar zľavnený až o ďalších 50%. Výhodnejšie môžete nakúpiť aj so zľavovými kupónmi.

Plusy e-shopu Brands24.sk

 • Ponuka pekného mladistvého tovaru za veľmi priaznivé ceny
 • Jednoduchá orientácia na stránkach
 • Pekný dizajn na stránke
 • Podrobný popis
 • Pekné fotografie
 • Jednoduchá registrácia so zľavou na prví nákup
 • Doručovanie tovaru do 24 hodín a zdarma
 • Možnosť vrátenia alebo výmeny do 60 dní od doručenia zakúpeného tovaru
 • Rada zliav, akcií, výpredajov

Mínusy e-shopu Brands24.sk

 • Vďaka tomu, že nikde nenájdete “O nás”, Brands24.s pôsobí nedôveryhodne
 • Na internete zatiaľ o e-shope neexistuje príliš veľa recenzií

 

Hodnotenie:

(7,5/10)

Prejsť do e-shopu Brands24.sk

One thought on “Recenzia e-shopu Brands24.sk

 1. Neodporúčam objednávať z tohto eshopu brands24.sk.Objednal som si z tohto eshopu ja aj priateľka a do dnešného dňa čo je cca.20 dní mi neposlali financie za vrátený tovar…Budem to musieť riešiť cez SOI.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *