bigbrands

Moje hodnotenie e-shopu:
(9/10)

 

BigBrands nie je bežný eshop s oblečením, akých sú na internete stovky. Je to prvý online klub pre všetkých milovníkov jedinečných a originálnych módnych kúskov a vychytávok, ktoré bežne nekúpite v obchodoch ani na eshopoch. Ideálne pre milovníkov a znalcov módy, ktorým vadí tuctové oblečenie v uliciach a nočnou morou je kolegyňa z práce v rovnakých šatách.
Ponuky na BigBrands pre ženy, mužov aj deti sú limitované, čo znamená, že sú sprístupnené len v presne vymedzenom čase a v obmedzenom množstve, čo Vám zaručuje originalitu vo vašom šatníku.

BigBrands.skRýchla registrácia do členstva v BigBrands klube, ktoré je bezplatné a vždy aj bude zaručuje svojim členom exkluzívny prístup k tovaru zahraničných výrobcov a značiek za bezkonkurenčne najlepšie ceny. Navyše si môžete byť na 100% istí, že nosíte originál.

Všetky limitované ponuky Vám udrú do očí hneď po otvorení stránky a ubiehajúca časomiera Vás upozorní, že čas na to, aby ste sa stali hrdým majiteľom nových Geox topánok v 70% zľave sa neúprosne kráti!

Okrem aktuálnych limitovaných ponúk je BigBrands nabitý módnymi kúskami pre ženy, mužov aj deti všetkých vekových kategórií, kozmetikou, šperkami, darčekmi aj trendovými vychytávkami do domácnosti zvučných značiek vo všetkých cenových kategóriách.
BigBrands módaNa svoje si prídu ako lovci najnižších cien, tak aj tí, ktorí si za kvalitu a exkluzivitu neváhajú zaplatiť, ale stále chcú mať istotu a dobrý pocit, že nakúpili výhodne.

Či už ste vyznávačom zvučných značiek ako Tommy Hilfiger, Esprit, Diesel, Lacoste, či desiatok ďalších, ktoré každý, kto sa vyzná v tom, čo sa nosí pozná alebo preferujete skôr nie každému známe mená, určite si svoj úlovok z BigBrands odnesiete. Koniec koncov neriskujete vôbec nič, ak tovar predsa len náhodou úplne neuspokojí vaše očakávania, máte 14 dní na to, aby ste ho bez udania dôvodu vrátili naspäť. BigBrands sú jednoducho veľké značky za skutočne dobré peniaze!

HODNOTENIE:

(9/10)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *