astratex logo

Moje hodnotenie e-shopu:
(10/10)

 

Na internete nakupujem pomerne často, no spodné prádlo som si doteraz kúpiť netrúfla. Odrádzalo ma hlavne to, že na rozdiel od iného oblečenia mám problém vybrať si dobre padnúcu podprsenku aj v obchode, nie ešte cez internet. Pôvodne som hľadala len nejaké informácie o tom, ako si podprsenku vybrať, no nakoniec som neodolala a na Astratex.sk objednávku aj zadala.

Príjemne ma prekvapilo, že eshop Astratex.sk má okrem záujmu predávať aj snahu o to, aby zákazníkom priniesol cenné informácie, ktoré by mali pred kúpou vedieť, aj keď nemajú istotu, že nakoniec nakúpia práve v ich obchode.

 

astratex_podprsenkyKonečne podľa rýchleho online testu a jednoducho opísaného obrázku viem, kde som pri výbere podprsenky doteraz robila chybu a ani ma nenapadlo, že problém môže byť nie len v tom, akú podprsenku mám, ale aj v tom, ako si ju mám správne obliecť!

Keď som už konečne zistila, aká podprsenka je pre mňa tá správna, ako každá žena som mala hneď chuť nakupovať.  Musím povedať, že ponuka ma naozaj očarila a zdala sa mi dokonca širšia a pestrejšia ako v bežných obchodoch, nie len množstom typov podprseniek, ale aj farbou a vyhotovením.  S popismi produktov si dal evidentne niekto prácu, nakoľko sú popísané naozaj detailne, ale zároveň zrozumiteľne a bez zbytočných omáčok. Výhodou je, že pri každom produkte sa zobrazia súvisiace produkty, čo mi ušetrilo naozaj veľa času, ak by som si chcela nájsť vhodné nohavičky manuálne.

 

 

astratexAstratex.sk dobre vie, že pre nás ženy nákup nekončí podprsenkou a nohavičkami. Naopak, tam práve začína. Eshop je doplnený aj ďalším tovarom ako košieľky, pančuchové nohavice, korzety, body, športové prádlo, pyžamá, župany, plavky, oblečenie, šatky, doplnky a veľa ďaších vecí, dokonca aj pre naše drahé polovičky.

Podprsenky mi nakoniec sadli ako uliate a pri ďalšom nákupe som hneď vedela z čoho vyberať, lebo eshop si dokonca zapamätal moju veľkosť! Takže spokojnosť na oboch stranách, na mojej aj na manželovej.

 

HODNOTENIE:

(10/10)


astratex spodné prádlo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *