Esprit

esprit-logoŠtýlové oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov predávané za rozumné ceny, presne to dokáže vystihnúť niektoré z najlepších značiek. Medzi ne sa právom zaraďuje aj Esprit, ktorá sa už dávnejšie stala vyhľadávaným predajcom komfortného oblečenia vo viacerých krajinách a odkaz tejto spoločnosti získava na sile práve vďaka úspešnému medzinárodnému pôsobeniu Práve to je šanca ako pocítiť silu tejto značky na vlastnej koži a nechať sa ozdobiť oblečením od Espritu, s ktorým môžete spokojne vykročiť v ústrety svojim snom.

Viac ako obyčajná značka

Pokiaľ Váš šatník dopĺňa tovar značky Esprit, potom môžete cítiť jeho neobyčajnú magickú silu. Zakladatelia značky prišli so skvelým nápadom ako včleniť do sveta módy istý elán a to sa im podarilo preniesť aj do samotných návrhov. Už len názov Esprit vzbudzuje rešpekt a stáva sa správnou inšpiráciou pre tvorbu netradičných kolekcií vezúcich sa na pozitívnej vlne, ktorá umožňuje milovníkom tejto značky vniknúť do tajomstva pohodlného štýlu, s ktorým sa môžu cítiť výnimočne. Esprit sa tak stáva istým symbolom kreativity, vkusnej elegancie a svojského charakteru, ktorý však dokáže koketovať s viacerými štýlmi naraz, čo ho robí neodolateľným.

Esprit Slovensko pre našich zákazníkov

V rámci svojej medzinárodnej pôsobnosti sa spoločnosť Esprit po čase dostala aj na slovenský trh, kde začala pôsobiť prostredníctvom novootvorených predajní. Slovenských spotrebiteľov si dokázala získať pomerne rýchlo, čo spôsobili najmä originálne kolekcie v nezávislom štýle mestského oblečenia. Ten je medzi Slovákmi veľmi obľúbený a v rozmanitých kombináciách s prvkami klasickej americkej elegancie sa osvedčil ako úspešný. Samozrejme, že predajne Espritu nesmú chýbať v Bratislave, kde tvoria súčasť obchodných centier Aupark a Avion. Okrem toho, milovníci tejto značky si prídu na svoje aj v Trenčíne, kde sa dá zaujímavý tovar od Espritu kúpiť tiež. Možnosti dostať sa do kontaktu so sortimentom renomovanej značky Vám teda ponúka aj sieť Esprit Slovensko, ktorá sa ideálne včlenila na slovenský módny trh.

plavky Esprit

Zoznámte sa s Espritom vďaka eshopu

Pre priaznivcov americkej značky, ktorí nemajú možnosť navštíviť niektorú z kamenných pobočiek Esprit na Slovensku, je k dispozícií ideálne riešenie vo forme eshopu. Vďaka tomu sa kreatívne kolekcie skvelých návrhárov dostanú k Vám domov aj bez osobnej návštevy obchodu. Okrem toho, prostredníctvom Esprit eshopu sa môžete celkom podrobne zoznámiť s danou značkou, spoznať jej ponúkaný sortiment a niečo sa dozvedieť aj o pripravovaných projektoch výrobcu, ktorý sa už dávno nešpecializuje len na výrobu oblečenia, čo potvrdí aj obsah eshopu. V ňom totiž nájdete pestrú ponuku módnych doplnkov, plaviek, slnečných okuliarov a ďalších drobností patriacich k móde. Pokiaľ by ste aj mali prístup do kamennej predajne, vďaka eshopu Esprit do nej môžete prísť pripravení s jasnou predstavou toho, čo konkrétne chcete.

Práca Espritu nesúvisí len s módou

Niektorí módni hráči sa snažia využiť svoj potenciál naplno a okrem návrhov oblečenia sa začnú venovať projektom, ktoré nemajú s módou takmer žiadny súvis. V konečnom dôsledku im to však pomôže v predaji módnych produktov a presne to je prípad spoločnosti Esprit. Práve tá sa dokázala presadiť predajom štýlového oblečenia, no súčasťou ich činnosti je aj práca na rôznych zaujímavých projektoch podporujúcich ekológiu a dobročinné organizácie. Táto kombinácia umožnila vedeniu firmy prezentovať sa ako vplyvný módny dom, ktorého zámer je poskytovať ľuďom komfortný a elegantný imidž a zároveň ukázať svoju ľudskú tvár pri riešení problémov.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená