Chantall logoTradičná francúzska elegancia je vyhľadávaná módnymi nadšencami po celom svete. Aj preto ju do predaja zahŕňa stále viac lokálnych značiek. Patrí k nim aj slovenský predajca Chantall, ktorého eshop ti ponúka kontakt s Francúzskom na slovenský spôsob.

Len málo slovenských značiek sa dokáže presadiť medzi bohatou zahraničnou konkurenciou a upútať pozornosť zákazníkov. Obzvlášť, ak ide o milovníčky tradičnej francúzskej módy s vycibreným vkusom. Spoločnosť Chantall však poňala návrhy svojich kolekcií v znamení nadčasovej parížskej elegancie vo veľkom štýle a naplnila nimi svoju pestrú on-line ponuku.

Chantall eshop otvára brány do Paríža 

Ak je jedným z tvojich detských snov návšteva Paríža, spoločnosť Chantall sa rada zahrá na cestovnú kanceláriu a ponúkne ti výlet do metropoly módy. Síce budeš musieť oželieť známe pamiatky, no na oplátku si užiješ nákupy v plnej paráde. Vstup do tohto eshopu ťa prevedie svetom módy, ku ktorej sa dostaneš len po prekročení parížskych brán.

Chantall

Chantall móda pre charizmatické dámy

Návrhári pracujúci pre Chantall si vážia typické francúzske tradície, no v žiadnom prípade sa nevyhýbajú aktuálnym trendom. Pre ich prácu je typické hľadanie nadčasových prvkov, ktoré ti umožnia obliecť sa v rytme toho, čo bude letieť aj o pár rokov. Ponuka postavená na móde pre dámy sa zameriava hlavne na zvýraznenie tvojej charizmy, pričom tajomstvom úspechu je kombinácia správnych farieb a motívov.

Budúcnosť Chantall Slovensko vyzerá sľubne

Na úspech sa v spoločnosti Chantall nečakalo príliš dlho a vďaka svojej šikovnej stratégii sa je darí napredovať míľovými krokmi. Výsledkom je rozrastajúca sa sieť predajní (nielen) po celom Slovensku, ktorá svojim vkusom a citom pre výber trendy módy dokáže konkurovať aj popredným odevným hráčom zo zahraničia. Teraz je len na tebe, či podporíš budúcnosť tohto predajcu a staneš sa jeho vernou zákazníčkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *