zoot.skNačo strácať čas behaním po obchodoch, keď existujú jednoduchšie spôsoby ako nakupovať rýchlo a komfortne. Brány internetových obchodov sú otvorené pre všetkých fanúšikov módy, ktorí chcú využiť výhody spoľahlivého eshopu a my sa pozrieme na 10 + 1 dôvodov, prečo sa oplatí nakupovať práve na Zoot.sk.


elegancia1. Elegancia na prvom mieste

Príťažlivý dizajn, vkusné motívy a správna kombinácia farieb s materiálmi je základom pre úspech každého eshopu, ktorý sa venuje predaju módy. Vedia to aj na Zoot.sk, kde považujú eleganciu za najdôležitejšiu a preto ťa čakajú tie najoriginálnejšie produkty, s ktorými bude tvoj imidž žiariť.

 

produkty2. Viac ako 150 000 produktov

Koľko slovenských predajcov módy sa môže pochváliť ponukou 150 000 produktov na sklade? Oblečenie, obuv, módne príslušenstvo a dokonca aj interiérové doplnky ako stvorené pre ulahodenie tvojmu vkusu nájdeš len na Zoot.sk.


znacky3. Široké spektrum značiek

Čím pestrejšia ponuka, tým väčší záujem zákazníkov. Tohto motta sa drží aj Zoot.sk, ktorý ti ponúka šancu vybrať si to pravé z 250 renomovaných značiek, medzi ktorými nájdeš mnoho originálneho tovaru v rôznom prevedení. Tak prečo by si kupovala sortiment od rovnakých výrobcov, keď možností je nekonečne veľa?

 

kvalita4. Vysoká kvalitatívna úroveň

Že kvalita zohráva hlavnú úlohu na ceste za úspechom? Potom je Zoot.sk už teraz medzi elitou a svojou ponukou môže napredovať ďalej. Precízne spracovanie produktov, trvácnosť a zdravotne nezávadné materiály sú charakteristické pre špecialistu na predaj kvalitnej módy.

 

doprava-zdarma5. Doprava zdarma pre každého a vždy!

Doprava zdarma, to sa len tak nevidí. Zoot.sk však ukazuje, že zákazník má platiť len za kúpený tovar a úhrada dopravy nie je jeho starosťou, takže tieto náklady idú na účet predajcu, čo je pekné gesto voči kupujúcemu. Nezáleží, v akej sume tovar nakúpiš, právo na bezplatnú dopravu máš vždy, aj keď si vyberieš produkty hoci len za 5€.

Chcem prejsť do obchodu už teraz

 

dorucenie

6. Extra rýchle doručenie

Nájdeš to najkrajšie tričko, bundu alebo nohavice a bez váhania objednávaš. Celý čas netrpezlivo čakáš, kedy ti kuriér doručí tovar, no ten sa ako naschvál ozve až po pár dňoch. To sa ti so Zoot.sk nestane, pretože rýchlosť doručenia patrí k pilierom budovania prístupu ku klientom, takže tovar k tebe dorazí najneskôr druhý deň po objednaní.

 

vratenie7. Možnosť vrátenia tovaru

Každému sa občas môže stať, že večer je z nového oblečenia nadšený a ráno je to úplne naopak, takže potom už len ostáva tovar vrátiť. 90-dňová lehota na vrátenie dáva jasne najavo, že Zoot.sk ti necháva dostatočný priestor na rozhodnutie, či chceš zakúpený tovar využiť alebo ho vrátiš naspäť. A nezabúdaj, že za to nedáš ani cent, pretože budeš mať preplatené aj poštovné náklady spojené s vrátením tovaru.

 

vydajne8. Výdajne pre náročnejších

Dobrý eshop vsádza popri online predaji aj na osobný kontakt, takže so Zoot.sk môžeš využiť tzv. „výdajne radosti“. Ide o špeciálne kabínky, v ktorých si môžeš vyskúšať vyhliadnuté produkty na vlastnej koži. Samozrejme, platiť budeš len v prípade, že ti sadnú ako uliate. Výdajne nájdeš v Bratislave a Nitre, takže nájdi si čas a zoznám sa so svojim obľúbeným predajcom osobne.

 

spolahlivost9. Zaručená spoľahlivosť

Nakupovanie cez internet musí sprevádzať maximálny komfort a spoľahlivosť, že za peniaze daný tovar aj dostaneš. V tomto prípade sa netreba obávať žiadnych prekážok, pretože Zoot.sk pracuje seriózne a kladie vysoký dôraz na spoľahlivosť.

 

dizajneri10. Podpora domácich dizajnérov

Kto dáva príležitosť domácim talentom, ten podporuje slovenský trh. Jedným z cieľov Zoot.sk je umožniť našim začínajúcim dizajnérom presadiť svoje návrhy, aby si mala možnosť doplniť svoj šatník originálnymi domácimi kúskami.

 

darceky11. Darčeky pre každého

Vianoce sa pomaly blížia a čas nákupu darčekov začína byť stredobodom pozornosti všetkých milovníkov módy. Využiť skvelú možnosť a dopriať si atraktívny darček môžeš samozrejme aj ty a je to úplne jednoduché. Navštíviš Zoot.sk, vyberieš si z ponuky a necháš sa obdarovať čistou radosťou.

 

Týmito dôvodmi, prečo nakupovať na Zoot.sk to nekončí. Návštevou eshopu sa zoznámiš s ďalšími benefitmi, ktoré ti uľahčia podmienky a dodajú dobrý pocit z oslovenia predajcu, ktorý ponúka ústretové služby a dôveryhodný prístup. Čo dodať na záver? Keď raz okúsiš chuť nákupov v tomto eshope, budeš sem chodiť nakupovať už stále.

Zoot.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *